Kuba Wojewódzki

sezon 22

Kuba Wojewódzki 11 ciąg dalszy

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Aktorka filmowa i teatralna, reżyserka, feministka. Tym razem u Kuby wystąpi Krystyna Janda. Kobieta, która zabiera głos i czynnie angażuje się w sprawy polityczno-społeczne Polski. Dyrektorka artystyczna Teatru "Polonia"  walcząca o równe prawa kobiet i biorąca udział w manifestacjach. Ma na swoim koncie wiele kultowych ról, które zostały docenione przez krytyków i rzeszę widzów. Na wielkim ekranie zadebiutowała w 1976 r. w filmie Andrzeja Wajdy „Człowiek z marmuru”. Kolejne role tj. „Zwolnieni z życia”, „Przesłuchanie”, czy „Tatarak” przyniosły jej wiele prestiżowych nagród, w tym m.in. „Złotą Kaczkę” i „Złotą Palmę” przyznawaną na festiwalu w Cannes.

Na kanapie u Wojewódzkiego zasiądzie także człowiek, który połączył wiele samotnych serc, czyli Jacek Kawalec. Aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, a także prowadzący przed laty popularną „Randkę w ciemno”. Co zmieniło się w jego życiu od czasu zakończenia produkcji programu? Czy szykuje wielki "come back"? Sprawdź koniecznie!