Kuba Wojewódzki

sezon 22

Kuba Wojewódzki 11 ciąg dalszy

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Choć kryminały są jej sposobem na życie, a kolejne morderstwa rozwiązuje jak najlepszy detektyw, to nie jest Agentem 007. U Kuby po raz pierwszy Bonda, Katarzyna Bonda. Pisarka, dokumentalistka, dziennikarka. Kobieta, która o zbrodniach i śledztwach wie chyba wszystko. Zadebiutowała powieścią kryminalną „Sprawa Niny Frank”. Książka zdobyła uznanie czytelników oraz została nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru. Swoimi kolejnymi powieściami „Tylko martwi nie kłamią”, „Polskie morderczynie” i „Florystka” pisarka udowodniła, że księgarnie kryminałem stoją.

W ekspresowym tempie przebiegnie wywiad z Michałem Żurawskim, najszybszym człowiekiem w Azji. Z czarującym spojrzeniem i wietnamskim akcentem, który nabył w czasie podróży po Dalekim Wschodzie, aktor zdradzi, co słychać w jego życiu prywatnym i zawodowym. Ale to nie wszystko! To będzie odcinek pełen niespodzianek!