Kuba Wojewódzki

sezon 22

Kuba Wojewódzki 11 ciąg dalszy

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Kobieta z piekła rodem i mężczyzna, którego muzyczny debiut porwał krytyków - na kanapie u Kuby zasiedli Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Organek. Kompozytor, wokalista i autor tekstów wystąpił u Wojewódzkiego już po raz drugi. Za pierwszym - walczył z bezsennością. Teraz zjawił się z nową płytą, która ma szansę podbić listy przebojów. Czy wizyta u Króla TVN sprawi, że Organek na dobre rozbudzi się i porwie tłumy? Co myśli o starości, małżeństwie i fryzurze „na alpakę”?

Z iście szatańskim spojrzeniem do dżentelmenów dołączy Barbara, która już na początku przyzna się do dość nietypowej fascynacji. Trzykrotna laureatka „Telekamer” dla najlepszej aktorki opowie m.in. o swoim mężu, pierwszej randce i teatrze.Zgadnij, kto tym razem zagra pierwsze skrzypce!