Kuba Wojewódzki

sezon 22

Kuba Wojewódzki 11 ciąg dalszy

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Dla Kuby jest wzorem kultury, elegancji i zrównoważenia, dla widzów - jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy. Już po raz trzeci na kanapie u Wojewódzkiego zasiadł Maciej Orłoś, prezenter, którego grzeczny wizerunek odbiega nieco od wspomnień z czasów studenckich…Historyczne zdjęcia, anegdoty i zupełnie nowa twarz Orłosia - takie rzeczy tylko u Kuby!

Karuzelę żartów bez wątpienia rozkręci Tomasz Niecik. Muzyk, który udowodnił, że disco polo wciąż żyje, a nawet - przeżywa swój renesans oraz uczestnik show, który wie, jak wytropić Agenta! 
Tylko u Wojewódzkiego gwiazdor opowie o swoim przepisie na wielki sukces, podzieli się nietypowym hobby, a także zdradzi kulisy pobytu w słonecznej Argentynie. Jak naprawdę wyglądały jego relacje z uczestnikami show, m.in. Alanem Anderszem i Odetą Figurską? Ten „Mega gość” w programie nieźle namieszał. Czy po powrocie do kraju Tomasz zaprzyjaźnił się ze swoimi rywalami? Tego odcinka nie wolno przegapić!