Kuba Wojewódzki

sezon 21

Kuba Wojewódzki 11 ciąg dalszy

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Wszyscy jesteśmy ze wsi? To pytanie niejednokrotnie padnie na kanapie u Kuby. W tym odcinku  udowodnią to „Czterej pancerni” muzyki disco polo. Może i nie znacie Doroty, Marka, Krzysztofa i Sławomira Gwiazdowskiego, ale o zespole MIG słyszeliście na pewno! Bo Pruszków, miał kiedyś mafię, teraz ma licencję na… prawdziwe hity. „Nie ma mocnych na Mariolę” i „Miód Malina” to tylko kropla w morzu piosenek, przy której Polacy masowo „tupią nóżką”!

A na dokładkę, mniej muzycznie, ale za to z pysznym, kulinarnym akcentem - Ania Starmach, wirtuoz cukiernictwa, jurorka z charakterem i Nigella Lawson polskiej telewizji. Będzie to doskonała okazja, by poznać królową kulinariów od kuchni! Bo każda kobieta ma wiele twarzy! A ta piękność z pewnością ma niejedną!