Azja Express

sezon 2 odcinek 9

Azja Express 2

Na początku odcinka dziewiątego do uczestników dołączył specjalny gość z Polski, który po krótkiej grze, odbywającej się w autobusie jadącym słynną hinduską drogą numer 44, stał się towarzyszem podróży jednej z par. Będzie z nimi podróżował, wykonywał misje, szukał transportu i noclegu, aż do mety odcinka w starożytnym Hampi.

Pierwsza misja wydawała się niemożliwa do wykonania. Aby móc kontynuować wyścig należało przelać herbatę z jednego naczynia do drugiego, tworząc minimum metrowy strumień gorącego płynu.
Pierwsze trzy pary w punkcie kontrolnym gry miały szansę wygrać Amulet wart pięć tysięcy złotych.
Udział w szalonym wyścigu wyładowanymi po brzeg rikszami, był sprawdzianem umiejętności prowadzenia pojazdu, pakowania nieporęcznych przedmiotów i zwinności, a także rozbawił zarówno uczestników, jak i prowadzącą.
Kolejna noc w Indiach i szukanie noclegu, jak zwykle nie było łatwe. Jak z tym zadaniem poradzi sobie nowe trio?

Wyścig rozpoczął się wcześnie rano od misji w lokalnej fabryce cegieł. Uczestnicy musieli ułożyć z ciężkich elementów budowlę identyczną jak na rysunku, który służył im za wzór.
Pierwsi uczestnicy na mecie zdobyli coraz cenniejszy immunitet, gość pożegnał swoją parę, a kolejne szokujące wyzwanie zostało rzucone czterem pozostałym ścigającym się duetom.