Azja Express

sezon 3 odcinek 1

Azja Express

Wyścig rozpoczął się w oszałamiającym Stambule - jednym z największych, leżącym na dwóch kontynentach, miast świata. Prowadząca program Daria Ładocha i osiem, pełnych energii par, zerwało się o świcie i ruszyło w kierunku Uzbekistanu, gdzie w finałowym odcinku zmierzą się najwytrwalsi i najszybsi.


Pierwsza misja polegała na odnalezieniu plecaków, które są znakiem rozpoznawczym programu. Jak zwykle droga do ich zdobycia była kręta, stroma i najeżona zaskakującymi przeszkodami. Trzy pary, z najlepszym czasem wykonania zadania, stanęły do walki o amulet wart pięć tysięcy złotych. Niezwykłe zawody odbyły się na majestatycznym konstantynopolitańskim Hipodromie. Zwycięzcy, oprócz amuletu, otrzymali Złotą Kartę, która w tym sezonie jest nowością i może mieć duży wpływ na przebieg wyścigu.

Kolejnym etapem wyprawy była podróż do zielonej Bursy. Niestety kilka par miało trudności z wydostaniem się ze Stambułu i zmierzch zastał ich w rozrywkowym centrum metropolii. Czy udało im się tam znaleźć miejsce do spania? I jak minęła uczestnikom pierwsza noc tej zaskakującej przygody? Zapraszamy na premierowy odcinek nowego sezonu "Azji Express"!