Azja Express

sezon 2 odcinek 4

Azja Express 2

Oglądaj program razem z uczestnikami - "Azja Express. Domówka" tylko w player.pl.

W czwartym odcinku emocje uczestników sięgnęły zenitu. Wizja eliminacji na mecie w Colombo spowodowała, że wyścig przyspieszył.
Pierwsza misja w fabryce odzieży wymagała kreatywności i umiejętności manualnych. Nerwów nie brakowało, a to była tylko rozgrzewka przed kolejnymi wyzwaniami!
Para immunitetowa wieczór spędziła na tańcach, a do Michała i Piotra dołączyła pierwsza para, która zameldowała się w punkcie kontrolnym gry.
Poszukiwanie noclegu w dużym mieście to zupełnie nowe doświadczenie dla zmęczonych uczestników, a na dodatek deszczowa aura nie sprzyjała spacerom z plecakiem. Jedna para została wyjątkowo zaskoczona, kiedy przekonała się na własnej skórze, że zasięg Internetu i mediów społecznościowych faktycznie nie ma granic.
Poranna gra o amulet wart dziesięć tysięcy złotych, w której brała udział para immunitetowa i pierwszy duet, który dojechał do punktu kontrolnego, odbyła się w imponującym portowym otoczeniu. Gra okazała się bardzo zabawna i tuż przed zbliżająca się eliminacją, na chwilę rozładowała napiętą atmosferę.  
Podczas ostatniego etapu wyścigu, nerwy zaczęły brać górę i wszystko zdawało się przeszkadzać w osiągnięciu upragnionego celu. Wieloetapowa misja w zatłoczonym mieście była ostatnią przeszkodą stojącą na drodze do Indii. Po raz kolejny okazało się, że gdy nerwy biorą górę, nawet dwa plus dwa nie zawsze równa się cztery.
Prowadząca, z kopertami w których ukryte były bilety do Indii i do Polski, czekała na pary pod Pomnikiem Zwycięstwa, a niektórzy uczestnicy biegli do niej tak, jakby brali udział w prawdziwych sprinterskich zawodach. Niestety, ktoś zawsze musi być ostatni. Jedna para musiała pożegnać się z wielką przygodą i wrócić do Polski.