Down the road. Zespół w trasie

„Down the road. Zespół w trasie” to nowy program Przemka Kossakowskiego, który przełamuje tabu.

„Down the road. Zespół w trasie” - kto wystąpi?

Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom, ale zmienia naprawdę dużo. Nasi bohaterowie nie uznają konwenansów - są szczerzy, prawdziwi, spontaniczni i niezależni. Jak poradzą sobie w podróży? Czego dowiedzą się o samych sobie?

„Down the road. Zespół w trasie” - o czym jest program?

Opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z  Kossakowskim ruszają w podróż swojego życia. Wspólnie odwiedzą sześć krajów, a w drodze zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki.

Bohaterowie „Down the road. Zespół w trasie” spróbują odnaleźć się w sytuacjach, w których dotąd nie mieli okazji brać udziału. Z pozoru proste, rutynowe czynności, nie są dla nich czymś oczywistym. To czas na przełamywanie własnych barier - lot helikopterem, spacer na wysokości albo nurkowanie w lodowatej wodzie.

„Down the road. Zespół w trasie” - kim jest prowadzący?

Gospodarzem programu jest dobrze znany widzom stacji TTV prezenter, Przemysław Kossakowski. Mogliśmy go już zobaczyć m.in. w programach „Kossakowski. Wtajemniczenie”, „Kossakowski. Inicjacja”, „Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina”, „Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja”, „Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany”, „Kossakowski kontra Betlejewski. Starcie” czy „Kossakowski. Nieoczywiste”.

„Down the road. Zespół w trasie” - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki nowego programu obejrzysz zarówno w TTV, jak i w serwisie VOD player.pl.

Down the road. Zespół w trasie, odcinek 13Zespół w domu Down the road. Zespół w trasie, odcinek 12 Down the road. Zespół w trasie, odcinek 11 Down the road. Zespół w trasie, odcinek 10 Down the road. Zespół w trasie, odcinek 9 Down the road. Zespół w trasie, odcinek 8 Down the road. Zespół w trasie, odcinek 7 Down the road. Zespół w trasie, odcinek 6 Down the road. Zespół w trasie, odcinek 5 Down the road. Zespół w trasie, odcinek 4 Down the road. Zespół w trasie, odcinek 3 Down the road. Zespół w trasie, odcinek 2 Down the road. Zespół w trasie, odcinek 1