Po sukcesie pierwszej wyprawy z osobami z zespołem Downa, Przemek Kossakowski skompletował kolejny zespół i znów wyrusza w podróż.
Tym razem bohaterowie będą zwiedzać ciepłe, wakacyjne kraje. Przemek przygotował dla nich mnóstwo atrakcji, ale nie zabraknie też czasu na odpoczynek i wylegiwanie się na pełnej słońca plaży. Dla niektórych uczestników to pierwsza samodzielna podróż, bez opieki i pomocy rodziców. Każdy z szóstki bohaterów ma swoją historię, swoje radości, zainteresowania, lęki i problemy.
Już na początku wyzwaniem była podróż samolotem, która w niektórych wzbudziła przerażenie. Jednak ciekawość świata i ludzi oraz otwartość i empatia sprawiły, że uczestnicy byli dla siebie ogromnym wsparciem i wspólnie pokonywali swoje słabości, a nieprzewidziane komplikacje pierwszego dnia wyprawy spowodowały, że dwójka bohaterów odnalazła miłość.
Wszystkie odcinki programu „Down the road” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.
Przykro nam, materiały w player można odtwarzać tylko na terenie Unii Europejskiej.
Jeżeli przebywasz na terenie UE i widzisz ten komunikat, sprawdź możliwe rozwiązania na stronie Centrum Pomocy player
Jeżeli nadal będziesz potrzebować pomocy, skontaktuj się z nami i podaj te informacje:
KOD BŁĘDU: GE/T/ED
KOD URZĄDZENIA: cc60e4bac9ff49ceb6fd191d1d22e897