Power Couple

sezon 1 odcinek 2

Power Couple

W drugim odcinku zobaczymy urodzinową zasadzkę na Janusza Chabiora. Po chwili rozluźnienia i przyjemności nadejdzie czas na ostateczną rozdanie w tym cyklu zadań. Oznacza to, że dla jednej z par będzie to koniec przygody z programem Power Couple. Zadecydują o tym pozostali uczestnicy. Wskażą jedną z dwóch par ze strefy zagrożenia.

Ostatnim zadaniem w cyklu będzie zadanie dla par. W tej konkurencji będzie iskrzyć w związkach.

Uczestnik musi ułożyć słowo „LOVE” parkując odpowiednio auta. Na dachu każdego samochodu napisana jest jedna litera słowa „l” „o” „v” „e”. Partnerzy za pomocą walky talki, stojąc na podwyższeniu, naprowadzają swoje połówki na odpowiednie samochody i pomagają omijać utrudnienia. Przekonamy się jak dobrze prowadzą kobiety i jakimi nawigacjami są panowie. Para, która wykona zadania najgorzej, trafi do strefy zagrożenia.

Drugi cykl rozpocznie zadanie dla panów. Tarcza obrotowa, to wyzwaniem niczym z filmu szpiegowskiego. Jak być spokojnym, kiedy „podtapiają mi chłopa”?

Mężczyźni są przyczepieni do tarczy w kształcie koła, które obraca się nad basenem. W momencie kiedy panowie są głową w dole, zanurzają się pod zimną wodą. Koło się kręci, a oni muszą odpowiadać na pytania dotyczące marzeń i potrzeb ich partnerek. Przycisk, który zatrzyma obracającą się tarczę, znajduje się w 4 plastikowych skrzynkach. Po odblokowaniu ostatniej z nich, kobieta zatrzymuje koło i może uwolnić swojego ukochanego.