Mam Talent!

sezon 11 odcinek 7

Mam talent 11

Nadszedł czas na ostatni casting! Kto znajdzie się w finałowej czterdziestce?

Talentów nie może być za wiele: śpiewanie czy tańczenie, a może gotowanie z zamkniętymi oczami albo układanie kostki Rubika, a do tego giętkie ciało i nieograniczona wyobraźnia! Już jedenasty raz spotkamy się z niesamowicie uzdolnionymi uczestnikami oraz jury, które wyłowi spośród nich prawdziwe nieoszlifowane diamenty. Nadchodzi czas wielkich emocji, wzruszeń i porywów serc!

„Mam talent” – streszczenie

Jury w składzie Augustin Egurrola, Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak nadal poszukiwało największych talentów w Polsce. Na scenie pojawił się, m.in. Ton der Kinderen, 58-letni Belg, który śpiewa od dziecka. Publiczność rozgrzała grupa z Krakowa Five Bars Warriors - pięciu pasjonatów marzy o rozpowszechnianiu street workoutu. A do tego wszystkich do czerwoności rozpaliła Red Juliette z pokazem burleski. Kto z nich spodobał się jury?

Czego można się spodziewać w tym odcinku?

Zanim jurorzy stanęli przed wyzwaniem wyboru najlepszych 35 uczestników, odbył się ostatni casting. Na scenie "Mam Talent!" pojawili się, m.in. Maria Zając, która śpiewa i gra na nietypowym instrumencie - heligonce. Swoje nietypowe zdolności pokazała Ksenia, która jest kontorsjanistką - posiada niezwykle giętkie ciało. Oprócz tego jurorzy zobaczyli iluzjonistów: Zhannę oraz Igora, a także tancerzy: 10-letnią Agatę, grupę Czeba Się Wyluzować i akrobatkę Annę.