Mam Talent!

sezon 15 odcinek 7

Mam talent 15

Przed nami ostatnia tura castingowych zmagań 15. edycji programu „Mam Talent!”. Kolejni śmiałkowie zaprezentują się przed publicznością oraz jury, aby powalczyć o przepustkę do kolejnego etapu programu. Komu uda się ta sztuka? Kogo zobaczymy ponownie na scenie w półfinałach na żywo?
W siódmym odcinku programu na scenie zaprezentowanych zostanie 16 niesamowitych występów. Publiczność zobaczy między innymi efektowny taniec high heels, niesamowitą iluzję karcianą, popisy akrobatyczne, pokaz sztuk walki, a także mistrzowskie strzelanie z łuku. Nie zabraknie również wrażeń muzycznych – swoje możliwości zaprezentują tancerze, muzycy oraz wokaliści. Wszyscy postarają się, aby usłyszeć potrójne „TAK!” jury, które da im szansę na dalszą rywalizację.

Na końcu siódmego odcinka programu poznamy także półfinałową czterdziestkę. To właśnie oni zaprezentują się ponownie w odcinkach na żywo, walcząc o miejsce w wielkim finale. Na zwycięzcę czeka nie tylko sława i uznanie publiczności, ale także czek na 300 tysięcy złotych. Jest o co walczyć!