Gogglebox. Przed telewizorem

sezon 8 odcinek 8

Gogglebox. Przed Telewizorem 8

Zobacz jubileuszowy, bo 100-tny odcinek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Jak zawsze możecie liczyć doborową obsadę w loży komentatorów: Ekipy z Kielc, będzie oczywiście Joachim z Izą, Dominik z Krzyśkiem, Ewa i Sylwia, szalone bliźniaczki, Sandra ze Świętochłowic z mężem, Jacek Szawioła i Mariusz Kozak oraz Rodzinka Kotońskich i... Nie zabraknie sporej dawki humoru i tekstów, po których może rozboleć Was brzuch ze śmiechu! Zobacz jak uczestnicy będą świętować ten specjalny odcinek?

Ale jeszcze na chwilę cofnijmy się w czasie i zróbmy małe podsumowanie dotychczasowego stanu. Widzowie mogli oglądać bohaterów non-stop przez dokładnie 2 dni 4 godziny i 26 minut. Emocjonalne pomiary wskazują, że bohaterowie bali się przed telewizorem co najmniej 20 razy i tyle samo razy wzruszali się. Za to śmiali się do rozpuku przynajmniej kilkanaście godzin.

Gdyby zebrać wszystkich komentatorów byłoby ich 62. Ci, którzy pozostali, czyli dokładnie 25 osób, wszyscy razem postarzeli się o... 310 lat!

Wagowo nastąpił duży spadek. Część bohaterów schudła łącznie 177 kilogramów... . Rekordzistami są BigBoy i Sylwia Bomba. Wśród naszych komentatorów przewinęło się 10 grup przyjaciół, 7 małżeństw, 6 matek z dziećmi, 4 rodzeństwa i  2 pary.