Gogglebox. Przed telewizorem

sezon 12 odcinek 1

Gogglebox. Przed Telewizorem 12

W pierwszym odcinku bohaterowie bawią się i wzruszają razem z Przemkiem Kossakowskim, który wybrał się w podróż z osobami chorymi na zespół Downa.

Gogglebox. Przed telewizorem - opis odcinka

Poznają także uroki dojrzałej miłości wraz z kuracjuszami Sanatorium Miłości. Wspominać będziemy romantyczne śluby i szalone wesela, sprawdzając jak z organizacją tych imprez poradziły sobie panny młode w nowym programie „Cztery wesela”? Rodzina „Gogglebox. Przed telewizorem” stale się powiększa - Ewa właśnie została mamą, a Patrycja spodziewa się dziecka! Sprawdźcie co jeszcze wydarzyło się u bohaterów programu tej zimy i powitajcie wiosnę z TTV!

Gogglebox. Przed telewizorem - Gdzie obejrzeć?

„Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format emitowany na antenie TTV. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie, z pozycji swojej kanapy, oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji.

Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu.

Program „Gogglebox. Przed telewizorem” oglądaj online na VOD player.pl.