Turbulencje

Po burzliwym, ale rutynowym locie, pasażerowie odkrywają, że świat zestarzał się o pięć lat, tymczasem oni nie zmienili się nawet o jeden dzień.

Turbulencje – opis

Samolot Montego Air Flight 828 ląduje bezpiecznie po locie pełnym turbulencji. Po opuszczeniu pokładu załoga i pasażerowie zdają sobie sprawę, że świat zestarzał się o pięć lat. Ich rodziny i przyjaciele opłakali już zmarłych i porzucili nadzieję na powrót swoich bliskich. Teraz zagubieni powracają i pojawia się szansa na drugie życie. Gdy nowa rzeczywistość staje się faktem, na jaw wychodzi wielka tajemnica. Część pasażerów zaczyna podejrzewać, że niepokojące wydarzenie nie było przypadkiem i ma czemuś służyć. Czyżby mieli odegrać rolę w czymś większym?

Turbulencje – obsada i twórcy

„Turbulencje” to odcinkowy dramat science fiction z 2018 roku przywodzący na myśl produkcje takie jak „Zagubieni” czy „4400”. W rolach głównych występują: Parveen Kaur („Beyond”), Josh Dallas („Dawno, dawno temu”), Melissa Roxburgh („Star Trek: W nieznane”) i Athena Karkanis („The Lottery”). Jednym z producentów serialu jest Robert Zemeckis, twórca obrazów takich jak „Forrest Gump” czy „Powrót do przyszłości”.

Turbulencje – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Turbulencjesezon 1 odcinek 16 Turbulencjesezon 1 odcinek 15 Turbulencjesezon 1 odcinek 14 Turbulencjesezon 1 odcinek 13 Turbulencjesezon 1 odcinek 12 Turbulencjesezon 1 odcinek 11 Turbulencjesezon 1 odcinek 10 Turbulencjesezon 1 odcinek 9 Turbulencjesezon 1 odcinek 9 Turbulencje, odc. 9 Turbulencjesezon 1 odcinek 9 Turbulencje, odc. 9 Turbulencjesezon 1 odcinek 8 Turbulencjesezon 1 odcinek 7 Turbulencjesezon 1 odcinek 6 Turbulencjesezon 1 odcinek 5 Turbulencjesezon 1 odcinek 4 Turbulencjesezon 1 odcinek 3 Turbulencjesezon 1 odcinek 2 Turbulencjesezon 1 odcinek 1