Zakochani po uszy

odcinek 22

Zakochani po uszy

Piotr prosi Sylwię, aby wyprowadziła się w jego mieszkania. Zdesperowana dziewczyna nocuje u dawnego kolegi ze szkolnych czasów.

„Zakochani po uszy” - streszczenie

Piotr w końcu zbiera się na odwagę i idzie przeprosić Asię za to, że jej nie wierzył. Asia jest w rozterce, ponieważ ma do niego żal o to, jak ją potraktował. Zdesperowana Sylwia, po tym jak Piotr kazał jej wyprowadzić się z mieszkania, szuka miejsca do zatrzymania na Instagramie. Z pomocą przychodzi jej dawny kolega ze szkolnych czasów. Andrzej, który najwyraźniej czuje coś do Sylwii, oferuje jej, by zatrzymała się u niego. Tymczasem Teresa, mimo sprzeciwu Asi, postanawia pomóc weterynarzom rozkręcić ich interes.

„Zakochani po uszy” - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

„Zakochani po uszy” - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.