Piotr, podobnie jak Asia, podejrzewa, że Tomek chce zrobić Asi na złość i dlatego umówił się z jej koleżanką, która pracuje u jej mamy. Tymczasem Bartek stara się zbliżyć do Soni, Tymon jest wściekły. Dziewczyna skupia się jednak przede wszystkim na sprawie ojca. Zamierza dotrzeć do pełnomocnika firmy, która oszukała mężczyznę i wpędziła go w długi. Jednocześnie Sylwia nie może znieść więzienia i zwalnia prawnika, jej matka jest zszokowana.
To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?
W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.
Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.