Usta Usta

sezon 5 odcinek 5

Usta Usta 5

Adam jest załamany! Ma nastoletniego syna, który będzie miał dziecko. W dodatku Leon przekonuje ojca, że jest gotowy na założenie rodziny, bo kochają się z Zosią i wspólne pokonają wszelkie trudności.

Oglądaj online premierowe odcinki w player.pl także w 4K!

„Usta Usta 5” - streszczenie odcinka

Tymczasem Zosia próbuje powiedzieć matce o ciąży, ale Agnieszka jest tak pochłonięta problemami swojego wydawnictwa, że nie zauważa ani córki, ani Adama, który chce porozmawiać o problemie ich dzieci. W rezultacie Agnieszka dowiaduje się o ciąży Zosi w najgorszy możliwy sposób – podczas kłótni z Zuzą, która ma dość bycia tą „mniej idealną” siostrą…

Wściekła Agnieszka idzie do Adama wykrzyczeć całą złość, którą ma w sobie – obwinia Leona o nieodpowiedzialność, a Adama, że wyjechał sobie za granicę, gdy należało wychowywać syna. Uważa, że Zosia powinna jak najszybciej dokonać zabiegu. Jednak Adam ostro konfrontuje się z przyjaciółką: decyzja o ciąży powinna być wspólna, Leona i Zosi.

Ostatni o ciąży Zosi dowiaduje się Krzysztof, od… Aleks! Zarządza naradę w korporacyjnym stylu. Chce omówić argumenty „za” i „przeciw”. Emocje jednak biorą górę nad racjonalnymi rozważaniami. Ostatecznie Zosia z Leonem podejmują decyzję, które zaskakuje wszystkich!

Kryzysowa sytuacja z córką zbliża do siebie Agnieszkę z Krzysztofem. Za to Piotrek z Izą mają ciche dni. Marta, siostra Izy, wyjeżdża do Szwecji do nowopoznanego w sieci mężczyzny. Pod jej nieobecność ktoś musi się zająć ich matką. Marta nie od razu przyznaje się rodzinie, że kupiła bilet tylko w jedną stronę i być może już nigdy ze Szwecji nie wróci…

„Usta Usta 5” - kto zagra?

W kultowej produkcji zagrają: Paweł Wilczak („Pan T.”, „Kasia i Tomek”), Wojciech Mecwaldowski („Juliusz”, „Dziewczyna z szafy”, „Last Minute”, „1800 gramów”), Magdalena Popławska („Atak paniki”, „Król życia”), Sonia Bohosiewicz („Panie Dulskie”, „7 uczuć”, „Po prostu przyjaźń”), Marcin Perchuć, Wiktoria Filus, Anna Czartoryska-Niemczycka, Magdalena Walach, Roman Frankl , Maciej Marcin Tomaszewski, Olga Rayska i Aniela Płudowska , Łukasz Gawroński, Oliwia Ogorzelska, Cezary Kosiński, Paweł Koślik, Zygmunt Malanowicz, Piotr Grabowski, Aleksandra Justa i Mateusz Damięcki.

Do obsady dołączyli między innymi: Edyta Olszówka, Paweł Małaszyński, Anna Smołowik, Karolina Kominek, Dariusz Biskupski, Katarzyna Pakosińska i Paulina Szostak. A w rolę Oksany - ulubionej ukraińskiej opiekunki do dzieci, obecnie asystentki Agnieszki, wcieliła się znana z pierwszych trzech sezonów Elena Leszczyńska.

„Usta Usta” - gdzie oglądać?

Wszystkie sezony serialu „Usta usta” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.