Usta Usta

sezon 5 odcinek 4

Usta Usta 5

Adam z Magdą nareszcie mieszkają razem, organizują parapetówkę, jest świetnie! Ale wkrótce potem pojawia się trudny dla Magdy temat: dziecko. Adam chciałby mieć jeszcze dzieci – jeśli Magda tego chce – ale boi się, że jest już za stary. Szuka rady u przyjaciół, a nawet u syna. Nie podejrzewa, że Leon ma o wiele większy problem…

Oglądaj online premierowe odcinki w player.pl także w 4K!

„Usta Usta 5” - streszczenie odcinka

Krzysztof nadal pomieszkuje w pokoju gościnnym u Adama i Magdy. Dzięki Piotrkowi zyskuje bardzo bogatą klientkę, która ma równie bogate przyjaciółki. Krzysztofowi wydaje się, że Agata chce być dla niego kimś więcej, niż tylko klientką. Umawiają się na spotkanie w hotelu… Krzysztof nie wie, że oboje są śledzeni!

Agnieszka z Izą znowu są bliskimi przyjaciółkami, ale obie też przeżywają trudne chwile w pracy. Do Agnieszki zgłasza się pełnomocnik jej seksownego partnera biznesowego. Niestety, jest on przeciwieństwem poprzedniego współudziałowca, to typ irytującego księgowego, dla którego liczą się wyłącznie zyski. A tymczasem jedyna autorka Agnieszki, Róża Wagner, przeżywa kryzys twórczy i wpada w ciąg alkoholowy.

Za to Iza świetnie się czuje w roli szefowej, mimo że jednym z pierwszych zadań będzie zwolnienie kilku współpracowników. Ale władza sprawie, że Iza czuje się sexy! Piotrek postrzega to zupełnie inaczej. Jest przerażony przemianą żony i grozi jej, że przestaną się kochać, jeśli zwolni swoją koleżankę z pracy. Na Izie te pogróżki nie robią wrażenia… Za to Piotrek spełnia się jako kaowiec w domu starców – jest uwielbiany przez starsze panie. Nareszcie czuje się szczęśliwy!

„Usta Usta 5” - kto zagra?

W kultowej produkcji zagrają: Paweł Wilczak („Pan T.”, „Kasia i Tomek”), Wojciech Mecwaldowski („Juliusz”, „Dziewczyna z szafy”, „Last Minute”, „1800 gramów”), Magdalena Popławska („Atak paniki”, „Król życia”), Sonia Bohosiewicz („Panie Dulskie”, „7 uczuć”, „Po prostu przyjaźń”), Marcin Perchuć, Wiktoria Filus, Anna Czartoryska-Niemczycka, Magdalena Walach, Roman Frankl , Maciej Marcin Tomaszewski, Olga Rayska i Aniela Płudowska , Łukasz Gawroński, Oliwia Ogorzelska, Cezary Kosiński, Paweł Koślik, Zygmunt Malanowicz, Piotr Grabowski, Aleksandra Justa i Mateusz Damięcki.

Do obsady dołączyli między innymi: Edyta Olszówka, Paweł Małaszyński, Anna Smołowik, Karolina Kominek, Dariusz Biskupski, Katarzyna Pakosińska i Paulina Szostak. A w rolę Oksany - ulubionej ukraińskiej opiekunki do dzieci, obecnie asystentki Agnieszki, wcieliła się znana z pierwszych trzech sezonów Elena Leszczyńska.

„Usta Usta” - gdzie oglądać?

Wszystkie sezony serialu „Usta usta” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.