Usta Usta

sezon 4 odcinek 1

Usta Usta 4

Produkcja w przełomowy sposób opowiada o życiowych dylematach trzech par. Serial zadebiutował na antenie TVN 10 lat temu i doczekał się 3 sezonów. Poszukiwania idealnej połówki, miłość, zdrada, ucieczka od rutyny – to problemy, z którymi musieli zmierzyć się jego bohaterowie. Dziś to nadal pełna uroku, a przy tym bardzo życiowa historia o uniwersalnych wartościach i ponadczasowej przyjaźni.

Oglądaj online premierowe odcinki czwartego sezonu w player.pl także w 4K!

„Usta Usta” - streszczenie fabuły

Głównych bohaterów, mimo wielu różnic, łączy prawdziwa przyjaźń. Choć życie każdego poszło w innym kierunku, są zgraną paczką, rozumieją się w pół słowa, potrafią razem śmiać się i wspierać, kiedy trzeba.

Adam pracuje na kontrakcie w Stanach Zjednoczonych, gdy wraca do Warszawy informuje przyjaciół, że czternaście lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii (Magdalena Różczka), planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Nie wszyscy będą jednak tak podekscytowani jak on… Czy w tej sytuacji zdecyduje się na powrót do Bostonu, a może postanowi zostać i popracować nad zaniedbanymi relacjami z synem?

Iza i Piotrek, pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Ich małżeństwo w ostatnim czasie pogrąża się jednak w kłopotach. Piotrek ma co prawda dwie prace (jest taksówkarzem i opiekunem seniorów), jednak trudno mu wiązać koniec z końcem. Załamuje się i wpada w prawdziwą depresję. Przed parą także trudna rozmowa z córką Mają o jej biologicznym ojcu.

Z kolei Agnieszka i Krzysztof, nawet po rozwodzie, pozostają w bliskich stosunkach. Byli małżonkowie będą musieli nie tylko poradzić sobie z wychowaniem dorastających córek, ale też uporać się z własnymi problemami. U Krzysztofa oprócz kryzysu w związku z obecną żoną, Alex, nawarstwią się kłopoty w pracy. Biznesmen zostanie nawet oskarżony o oszustwo, co fatalnie się dla niego kończy. W życiu Agnieszki pojawi się natomiast nowy, starszy od niej mężczyzna, a potem kolejny, tym razem dużo młodszy.

„Usta Usta” - kto zagra?

W kultowej produkcji zagrają: Paweł Wilczak („Pan T.”, „Kasia i Tomek”), Wojciech Mecwaldowski („Juliusz”, „Dziewczyna z szafy”, „Last Minute”, „1800 gramów”), Magdalena Popławska („Atak paniki”, „Król życia”), Sonia Bohosiewicz („Panie Dulskie”, „7 uczuć”, „Po prostu przyjaźń”), Marcin Perchuć, Wiktoria Filus, Anna Czartoryska-Niemczycka, Magdalena Walach, Roman Frankl , Maciej Marcin Tomaszewski, Olga Rayska i Aniela Płudowska , Łukasz Gawroński, Oliwia Ogorzelska, Cezary Kosiński, Paweł Koślik, Zygmunt Malanowicz, Piotr Grabowski, Aleksandra Justa i Mateusz Damięcki.

„Usta Usta” - gdzie oglądać?

Wszystkie sezony serialu „Usta usta” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.