Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1483

Na Wspólnej 9

Monika czeka na narzeczonego gotowa do ślubu, Damian przyjeżdża jednak z tragiczną wiadomością. Filip z wizytą u babci Iwony. Dębkowie wrócili z Indii kompletnie odmienieni.

Na Wspólnej 1484 - opis odcinka

Monika przychodzi do rodziców, aby przygotować się do ślubu. Mówi im, że Damian pojechał do szpitala po swoją matkę. Chwilę później prezentuje się rodzicom w swojej ślubnej kreacji. Martwi się, że wygląda na grubą. Ziębowie zapewniają, że w życiu nie widzieli piękniejszej panny młodej. Monika nie może dodzwonić się do narzeczonego. Niepokoi się, że Damian spóźni się na własny ślub. W końcu Cieślik zjawia się na Wspólnej. Jest bardzo przygnębiony. Ze smutkiem oznajmia, że jego mama nie żyje.

Dębkowie, po powrocie z Indii, odwiedzają Zimińskich. Ubrani są w hinduskie stroje a każde z nich ma świętą kropkę na czole. Są całkiem odmienieni. Wyznają, że czują się, jakby urodzili się na nowo. Zrozumieli, że pogoń za pieniędzmi i zaszczytami nie daje szczęścia. W końcu oznajmiają, że postanowili na stałe zamieszkać w Indiach. Zimińscy są zszokowani. Marek uważa, że przyjaciele postradali zmysły. Stefan zapewnia, że to nie oni zwariowali, ale świat Zachodu, który nieustannie goni za bezwartościowymi błyskotkami. Dębkowie nalegają, żeby przyjaciele wybrali się z nimi do Indii, choćby na jakiś czas, i sami przekonali się, że duchowość jest ważniejsza od materializmu.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.