Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1478

Na Wspólnej 9

Weronika wraca - czy usunęła ciążę? Andrzej dowiaduje się o wyczynach Michała. Emilka bardzo tęskni za normalnym życiem nastolatki.

Na Wspólnej 1478 - opis odcinka

Andrzej wybiera się z Kingą po Michała. Zapowiada, że rozmówi się z bratem. Kinga prosi go, żeby dał sobie na razie z tym spokój. Wyjaśnia, że Michał powinien najpierw wyzdrowieć. Andrzej jest głęboko poruszony jej oddaniem, spokojem i operatywnością. Kinga tłumaczy, że nie umie żyć bez Michała. Tyle ze sobą przeszli, że nie potrafiłaby go teraz zostawić.Po powrocie do domu Kinga każe Michałowi wziąć lekarstwa i położyć się. Jest wobec niego chłodna i jasno daje mu odczuć, że teraz ona jest głową rodziny. Upewniwszy się jeszcze raz, że Michał niczego więcej przed nią nie ukrywa, przedstawia mu plan działania. Zamierza zlikwidować lokatę w banku i sprzedać całą swoją biżuterię i obligacje. Z tych pieniędzy ma nadzieję spłacić Borysa. Znalazła już kilka ofert pracy, więc jeśli okażą się korzystne, może nie będą musieli sprzedawać mieszkania. Musi także poprosić Basię i Andrzeja, żeby rozłożyli im dług na raty. Michał jest załamany. Wie, że zawinił i to on powinien ponieść konsekwencje. Kinga mówi mu, że gdyby sprawa dotyczyła tylko jego, na pewno by się tym nie zajmowała. Wierzy jednak, że będzie dobrze. Michał bierze się w garść. Proponuje, aby sprzedali samochód, co pozwoli im spłacić część długów. Przyznaje, że gdyby powiedział od razu o swoich problemach, pewnie już dawno wyszliby na prostą.

Weronika wraca do Warszawy. Roztocki bardzo cieszy się z powrotu żony. Wychodząc do pracy zapowiada, że dzisiaj przygotują z Antosią kolację na jej cześć. Roztocka jest bardzo przygnębiona. Udaje się do Basi i mówi jej, że nie usunęła ciąży. Chce urodzić dziecko, chociaż wie, że Adam nie wybaczy jej zdrady i zostanie sama. Brzozowska zapewnia ją, że wszystko dobrze się skończy, lecz Weronika nie wierzy w to. Wieczorem Adam wyznaje żonie, że razem z Antosią bardzo za nią tęsknili. Dodaje, że bez niej dom jest pusty. Weronika nie umie zebrać się, aby powiedzieć mu prawdę.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.