Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1472

Na Wspólnej 9

Pijana Magda urządza Igorowi awanturę w pracy. Michała dręczą wyrzuty sumienia - czy przyzna się Kindze, że są bankrutami? Ola nie może się otrząsnąć po rozstaniu z Danielem.

Na Wspólnej 1472 - opis odcinka

Igor jest załamany, że nie potrafi dogadać się z Magdą. Najbardziej martwi się o Julkę. Magda, kompletnie pijana, zjawia się w redakcji. Nie zważając na obecność osób trzecich głośno oznajmia, że przyszła rozmówić się z ojcem swojego dziecka. Igor próbuje ją uspokoić ale, Magda wszczyna awanturę. Dostaje się także Sarze za to, że wypytywała o nią w poprzedniej pracy. Nowak traci w końcu cierpliwość i wyprowadza dziewczynę z budynku. Przed redakcją dochodzi między nimi do szarpaniny. Gdy Igor dowiaduje się, że Julka jest u pani Żebrowskiej, natychmiast się tam udaje. Mówi mamie Magdy, że jej córka przyszła do niego do pracy kompletnie pijana. Chce zabrać małą do siebie. Pani Żebrowska jest porażona tym, co usłyszała. Po południu Magda zjawia się u Iogra. Tłumaczy, że napiła się, bo bardzo ją zabolał fakt iż nasłał Sarę, aby wyszpiegowała, dlaczego wyrzucono ją z pracy. Żąda, żeby oddał jej Julkę. Nowak stanowczo odmawia tłumacząc, że jest kompletnie nieodpowiedzialna. Kiedy dziewczyna nie ustępuje, wyrzuca ją z mieszkania. Magda dłuższą chwilę dobija się do drzwi wykrzykując, aby oddał jej córkę.

Kinga mówi Michałowi, że jego atak był skutkiem stresu. Wyznaje, że nie zależy jej już na nowym domu. Pragnie mieć zdrowego i szczęśliwego partnera. Jakiś czas później Kinga przychodzi do Basi po Ignasia. Martwi się stanem Michała, który od czasu ataku prawie się nie odzywa i trudno w ogóle nawiązać z nim kontakt. Obwinia się, że denerwowała go ciągłymi pretensjami i podejrzeniami. Wyznaje, że nie wyobraża sobie bez niego życia. Po południu u Brzozowskiej zjawia się gangster, który pożyczał Michałowi pieniądze. Kłamie, że podpisywał z jej mężem kontrakt. Gdy dowiaduje się o chorobie Michała prosi, żeby Kinga pozdrowiła od niego męża i zapewniła, że on wciąż pamięta o ich umowie. Brzozowski jest przerażony, gdy dowiaduje się o wizycie gangstera. Kinga, zaniepokojona nagłym pogorszeniem jego stanu, biegnie po lekarza.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.