Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1459

Na Wspólnej 9

Czy Roman w końcu zaakceptuje nowego partnera Marty? Do Igora dociera, że Sara coś do niego czuje. Michał nie chce zawieść Kingi.

Na Wspólnej 1459 - opis odcinka

Koleżanka z redakcji prosi Igora, żeby w pojechał za nią na festiwal. Zależy jej, aby wyglądało to tak, jakby Nowak sam prosił o akredytację na tę imprezę, ponieważ rozchorowało się jej dziecko, a ona wolałaby nie powiadamiać o tym szefa. Naczelny dziwi się, że Nowak tak nagle postanowił zrobić reportaż z jakiego festiwalu. Podejrzewa, że Igor chce jechać wyłącznie ze względu na Sarę. Oznajmia Igorowi, że nie życzy sobie, aby uwodził jego córkę. Chłopak, dotknięty do żywego, rezygnuje z wyjazdu dając jednocześnie Naczelnemu do zrozumienia, że bardzo myli się uważając go za redakcyjnego Casanovę. Na korytarzu zaczepia Sarę. Wkurzony oznajmia, że nie ma zamiaru się z nią przespać, a jeśli ma do niego jakieś pretensje, to powinna o tym porozmawiać z nim osobiście, a nie napuszczać na niego swojego ojca. Sara robi awanturę swojemu tacie. Uświadamia mu, że Nowak wziął zastępstwo za Ewelinę, której zachorowało dziecko.

Honorata przynosi Romanowi do łóżka tort i składa mu życzenia urodzinowe. Hoffer jest bardzo wzruszony. Chociaż nie planował uroczystości postanawia, że po zajęciach zaprosi dzieci i zorganizuje imprezę urodzinową. Leśniewska, udając zmartiowną, mówi, że dziś popołudniu ma przyjęcie towaru i nie wie, o której będzie wolna. Po chwili dzwoni Kamil. Nie składa ojcu życzeń, a jedynie informuje go, że przyszła do niego jakaś korespondencja i żeby wpadł po nią o godzinie 16-tej. Hofferowi jest przykro, że syn zapomniał o jego święcie. Przed umówioną godziną cała rodzina zbiera się na Wspólnej. Po chwili zjawia się Roman. Bliscy witają go śpiewem i życzeniami. Hoffer nie posiada się z radości. W prezencie dostaje laptopa. Wieczorem po Konarską i Ksawerego przyjeżdża Janusz. Roman prosi córkę, żeby zaprosiła go do mieszkania. Wszyscy są bardzo wzruszeni, kiedy mężczyźni podają sobie rękę na przywitanie. Reszta wieczoru upływa w przyjemnej atmosferze. Honorata jest dumna z narzeczonego, że tak ładnie zachował się w stosunki do Janusza. Marta i jej ukochany również komentują wieczór. Oboje są bardzo szczęśliwi, że Roman zaakceptował w końcu Janusza.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.