Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1435

Na Wspólnej 9

Gosia wydaje się być totalnie zdominowana przez Piotra. Czy Ludwika wybaczy sąsiadowi próbę pocałunku? Kamil stara się przekonać do siebie doktora Ostrowskiego.

Na Wspólnej 1435 - opis odcinka

Halinka namawia Dankę na wspólny urlop w którymś z azjatyckich krajów. Zimińska tłumaczy, że właśnie zaczął się rok szkolny, a poza tym jej starsza córka wychodzi za mąż, w związku z czym nie ma mowy o wyjeździe. Dębkowa przyznaje, że wyprawienie wesela to spory wydatek. Danka wyjaśnia, że Piotr jest dość samodzielny i jak na razie narzeczeni nie poprosili ich o pieniądze. Kiedy zjawia się Gosia z narzeczonym, Halinka prosi Piotra, aby powiedział, który kraj wybrałby za cel podróży. Mężczyzna bez wahania mówi, że Indie i opowiada o swoim pobycie w tym kraju. Gosia pokazuje mamie listę gości weselnych i prosi, żeby sprawdziła, czy nikogo nie pominęła. Piotr karci ją, że zapomniała dopisać do listy panią Dębek i poleca natychmiast naprawić ten błąd. Na Halince szarmanckie zachowanie i zdecydowanie Piotra robią jak najlepsze wrażenie. Zimińscy proponują córce i jej narzeczonemu pokrycie kosztów wesela. Gosia jest wzruszona i dziękuje rodzicom za ten gest. Jednak Piotr stanowczo odmawia. Tonem nieznoszącym sprzeciwu oznajmia, że ślub i wesele to jego inicjatywa i nie zamierza nikogo obciążać kosztami. W końcu, bez przekonania, zgadza się, aby rodzice narzeczonej pomogli w kwestiach organizacyjnych. Dance nie podoba się, że Piotr nie słucha żadnych argumentów i nie liczy się z niczyim zdaniem, w tym również ze zdaniem Gosi. Marek uważa, że żona od początku uprzedziła się do Piotra. Jest pewien, że córka będzie z Piotrem szczęśliwa.

Kamil postanawia porozmawiać z doktorem Ostrowskim. Nie wierzy wprawdzie, że dostanie się do niego na oddział, ale chce wyjaśnić, że nie jest cwaniakiem, który próbował załatwić sobie staż po znajomości. Jednak lekarz traktuje go protekcjonalnie dając do zrozumienia, że niczego nie wskóra. Wydaje się jednak postawa młodego Hoffera robi na nim wrażenie.
Kamil zwierza się Igorowi, że był to pierwszy i ostatni raz, kiedy próbował załatwić sobie coś koneksjami. Nowak uważa, że przyjaciel ma szczęście, że tak szybko zrozumiał swój błąd. On potrzebował więcej czasu i prawdziwej tragedii, aby uświadomić sobie, co jest naprawdę ważne i jak należy postępować. Kamil wypytuje Igora o Sarę, Zauważa, że przyjaciel jest niezwykle wyczulony na punkcie swojej nowej koleżanki. Młody Hoffer dostaje telefon ze szpitala. Ostrowski zgodził się przyjąć go na swój oddział!

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.