Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1428

Na Wspólnej 9

Sławek unika poważnych rozmów z Renatą - czy przyzna się, że był u lekarza? Igor jest zdezorientowany sytuacją z Sarą. Daniel bije się w obronie godności Doroty.

Na Wspólnej 1428 - opis odcinka

Renata nie kryje niezadowolenia, kiedy dowiaduje się, że Sławek zamierza iść do pracy. Dziedzic oznajmia, że wróci wieczorem i nie czekając na jej reakcję wychodzi z domu. Kraszewska skarży się matce, że ostatnio w ogóle nie może porozumieć się z narzeczonym, który coraz częściej bywa rozdrażniony i nie potrafi normalnie funkcjonować. Maria radzi córce, żeby nie naciskała na Sławka i dała mu czas na przemyślenia. Tymczasem Dziedzic, zamiast do pracy, udaje się do lekarza i opowiada o swoich dolegliwościach. Doktor wysyła go na tomografię. Sławek nie przyznaje się narzeczonej, że był u lekarza. Stara się być dla niej miły i przeprasza, że ostatnio zachowywał się skandalicznie. Obiecuje, że to się więcej nie powtórzy. Postanawia nawet przygotować dla nich kolację. Kraszewska jest bardzo uradowana widząc ukochanego w tak dobrej formie i nabiera przekonania, że powrót do pracy dobrze mu zrobił. Wieczorem Sławek dzwoni do córki. Tłumaczy jej, że jest teraz bardzo zajęty i nie może jej na razie zaprosić do siebie. Daria rozumie to, chociaż bardzo tęskni za tatą. Dziedzicowi jest przykro, że ostatnimi czasy nieustannie sprawia swoim bliskim przykrość. Renata zapewnia go, że jest szczęśliwa, że ma przy boku tak wspaniałego mężczyznę.

Igor nie kryje zaskoczenia, kiedy spotyka Sarę w redakcji. Dziewczyna tłumaczy, że miała zamiar wyjechać na studia do Katowic, ale postanowiła zostać w redakcji. Igor dziwi się, że udało jej się to załatwić z szefem, ale Sara szybko ucina rozmowę na ten temat. Naczelny poleca Nowakowi pociągnąć dalej temat centrum sportowego. Okazuje się, że sprawą zainteresowała się policja. Chłopak prosi go, żeby przydzielił mu do pomocy Sarę. Naczelny nie jest przychylny temu pomysłowi. Mimo to Igor postanawia zapytać stażystkę, czy zechce z nim dalej współpracować. Sara odmawia tłumacząc, że dostała własny temat i chce pracować sama. Po powrocie do domu Igor dowiaduje się od matki, że Magda wybiera się na imprezę i chce zostawić u nich Julkę na noc. Ewa jest bardzo szczęśliwa, że w końcu będzie mogła nacieszyć się wnuczką i zapewnia syna, że przez całą noc sama będzie jej doglądać. Za to Igor niepokoi się, że Magda znowu zacznie zaglądać do kieliszka. Gdy tylko dziewczyna zjawia się u nich z córką, wypytuje ją dokąd idzie. Magda oznajmia, że wybiera się na randkę. Nie zamierza wprawdzie spędzić całej nocy ze swoim adoratorem, ale może wrócić późno, bo zamierzają iść potańczyć. Dodaje, że Igor także powinien sobie w końcu kogoś znaleźć. Nowak jest trochę zaniepokojony tym, co usłyszał.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.