Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1420

Na Wspólnej 9

Filip postanawia wziąć się w garść. Daniel wraca z obozu integracyjnego - czy opowie Oli o wszystkim, co tam się wydarzyło? Igor z Sarą spędzają razem długie godziny.

Na Wspólnej 1420 - opis odcinka

Filip zabiera się za porządkowanie mieszkania. Podczas odkurzania znajduje, przedartą wcześniej, fotografię, na której widnieje on i Marta. Drze ją na strzępy i wyrzuca. Dzwoni do Marty i prosi ją o spotkanie. Filip nalega, aby ustalili zasady, na jakich będzie mógł widywać Ksawerego. Kiedy terminy zostają ustalone, oznajmia, że chce jutro zabrać Ksawerego nad morze. Marta tłumaczy, że dopiero przeprowadziła się z synkiem i wolałaby, aby miał czas przyzwyczaić się do nowego miejsca. Filip twardo stawia sprawę – przypomina, że przed chwilą obiecała nie robić mu trudności w kontaktach z synem. Na Martę czeka Janusz. Filip z przygnębieniem patrzy na czule witającą się parę, po czym odchodzi bez słowa. Gajewski uważa, że Marta powinna pozwolić mężowi zabrać synka na wakacje. Przypomina, że jest orędownikiem ojców i uważa, że nie należy utrudniać im kontaktów z dziećmi. Wieczorem Filip przyjeżdża po Ksawerego. Marta jest bardzo zdenerwowana. Daje ostatnie wskazówki i prosi, żeby w razie jakichkolwiek problemów, skontaktował się z nią. Filip zapewnia, że tak będzie, po czym pospiesznie odjeżdża.

Igor i Sara mają już dość dowodów świadczących o tym, że bezprawnie zmieniono profil budowy. Dostają od Naczelnego pozwolenie na opisanie tej sprawy. Artykuł ma się pojawić w jutrzejszym wydaniu gazety. Nowak proponuje dziewczynie, żeby poszli do niego, gdzie będą mogli spokojnie popracować. Sara, patrząc wymownie na szefa, przyjmuje zaproszenie Igora. Podczas pracy nad artykułem dochodzi między nimi do spięcia. Dziewczynie nie podoba się pomysł Igora. Oznajmia, że nie jest jedną z tych panienek, które zachwyca już sam fakt współpracy z nim. Zmieszana wyjaśnia, że w redakcji sporo się mówi o jego „podbojach”. Po kilku godzinach atmosfera między rozluźnia się nieco. Sara jest już bardzo zmęczona i w pewnym momencie zasypia. Po przebudzeniu zrywa się i zdenerwowana zbiera się do wyjścia. Igor proponuje, żeby przenocowała u niego. Chce ją przynajmniej odprowadzić do domu, ale ona nie zgadza się na to i pośpiesznie wychodzi.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.