Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1413

Na Wspólnej 9

Marzena za plecami Renaty podejmuje decyzję o przewiezieniu Sławka do Niemiec!
Igor pierwszy raz zostaje w domu sam ze swoją córką. Kinga odkrywa, że ich wspólne z Michałem konto, jest puste.

Na Wspólnej 1413 - opis odcinka

Sara dzwoni do Igora i oznajmia, że nie chce siedzieć bezczynnie w redakcji i zamierza zajrzeć na budowę. Nowak stanowczo zabrania jej podejmowania jakichkolwiek kroków. Nie kryje swojego niezadowolenia kiedy okazuje się, że Sara, wbrew jego zakazowi, poszła na budowę. Daje dziewczynie do zrozumienia, że nie będzie tolerował takiej samowoli. Sara jest przekonana, że uzyskała wiele znaczących informacji. Jak chociażby to, że na budowie jest duża rotacja pracowników i panuje spory bałagan. Jej zdaniem to dostateczny dowód, że kierownictwo nie trzyma się ściśle planu budowy. Nowak uświadamia jej, że to tylko spekulacje wynikające z założenia, że dzieje się tam coś złego, a skargi, które usłyszała od anonimowych informatorów są mało wiarygodne. Aby lepiej zorientować się w faktycznej sytuacji, Igor postanawia sam zatrudnić się na budowie. Wychodząc z pracy Sara prosi go, żeby dał jej znać, jak tylko dostanie pracę. Czeka, aż Nowak oddali się, po czym wsiada do samochodu Naczelnego i na przywitanie daje mu buziaka. Igor po raz pierwszy zostaje sam z Julką. Magda daje mu wskazówki i obiecuje, że zaraz po pracy przyjdzie po córeczkę. Chłopak jest zestresowany, ale wierzy, że da sobie radę. Kiedy Magda wraca, oznajmia jej, że nie miał z małą żadnych problemów. Dziewczyna prosi, żeby po wyjściu z redakcji wpadł do niej i pomógł poustawiać meble. Igor obiecuje, że jej pomoże.

Kraszewska dowiaduje się od lekarza, że Marzena postanowiła zabrać Sławka do szpitala w Niemczech. Jego zdaniem taka długa podróż mogłaby zaszkodzić pacjentowi. Marzena. tłumaczy Renacie, że w niemieckiej klinice Sławek będzie miał zapewnioną daleko lepszą opiekę. Kraszewska jest innego zdania. Między kobietami dochodzi do sprzeczki. Nieoczekiwanie Dziedzicowa staje po stronie Renaty. Twardo oznajmia Marzenie, że nie jest już żoną jej syna i nie ma prawa decydować o jego losie. Kraszewska próbuje załagodzić sytuację. Marzena przyznaje, że nie powinna wtrącać się w nie swoje sprawy. Zrobiła to, bo czuje się bezradna i nie wie, co mówić córce. Renata przekonuje ją, że wszystko będzie dobrze. Funkcjonariusz policji, kolega Dziedzica, oznajmia Bożenie i Renacie, że bandyci, którzy zaatakowali Sławka, są już w areszcie.
Lekarz pozwala Kraszewskiej wejść na chwilę do narzeczonego. Renata zaczyna do niego mówić. Kiedy chwilę później Sławek otwiera oczy, Renata nie może powstrzymać łez szczęścia.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.