Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1412

Na Wspólnej 9

Roman atakuje kochanka swojej córki. Magda wyprowadza się od rodziców. Sebastian zdradza, jak wyobraża sobie swoją obecność w życiu Antosi.

Na Wspólnej 1412 - opis odcinka

Ewa ma wątpliwości czy to dobry pomysł, aby Magda wyprowadzała się od rodziców. Igor uważa, że dziewczyna powinna spróbować samodzielnego życia. Jest przekonany, że z dwiema babciami Julki i jego pomocą wszystko będzie dobrze. Nowak pomaga Magdzie w przeprowadzce. Dziewczyna zostawia córeczkę pod opieką matki. Ma zamiar urządzić najpierw mieszkanie a potem odebrać małą. Zapewnia matkę, że w nowym mieszkaniu Julka będzie miała wszystko czego potrzebuje. Sara mówi Igorowi, że wójt, którego skrytykowała w swoim artykule zażądał sprostowania. Okazało się bowiem, że mieszkańcy gminy wprowadzili ją w błąd. Przyznaje, choć niezbyt chętnie, że powinna była posłuchać rad bardziej doświadczonego kolegi.


Naczelny daje Igorowi nowe zadanie – ma przyjrzeć się budowie nowego centrum sportowego. Napływają stamtąd niepokojące wieści. Nowak prosi, aby szef przydzielił mu do pomocy Sarę. Tłumaczy, że dziewczyna jest obrotna i dociekliwa, a do tego nieźle pisze. Naczelny nie bardzo chce się zgodzić, ale brakuje mu argumentów, żeby stanowczo odmówić. Sara jest bardzo podekscytowana nowym wyzwaniem. Od razu chce przystąpić do pracy. Nowak spokojnie tłumaczy jej, że najpierw muszą zapoznać się z materiałami i wymyślić plan działania. Proponuje, żeby zrobili to podczas wspólnego obiadu.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.