Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1406

Na Wspólnej 9

Iza ma obawy dotyczące współpracy z Laurą. Roman prosi córkę, żeby wyjaśniła mu, co jest powodem jej rozstania z mężem. Daniel sprawdza listę przyjętych na wydział informatyczny.

Na Wspólnej 1406 - opis odcinka

Iza, tuż po rozmowie z Burzyńskim, bezskutecznie próbuje skontaktować się z Michałem. Zdenerwowana nagrywa się na jego sekretarkę tłumacząc, że ma niepokojące informacje na temat Laury. Rankiem dzwoni do Andrzeja i dowiaduje się, że Michał przelał już sporą sumę na rachunek maklerski. Jakiś czas później Izabela i Andrzej zjawiają się u Michała. Są przekonani, że podczas dzisiejszej sesji ich firma straciła dużą część kapitału. Okazuje się jednak, że po raz kolejny przewidywania Laury sprawdziły się i Bud-Maks znowu zarobił. Na Andrzeju te rewelacje nie robią jednak wrażenia. Izabela również uważa, że powinni wycofać się z giełdy. Przegłosowują Michała, który namawia ich, żeby przez jakiś czas inwestowali na giełdzie „na sucho” i przekonali się, czy ich firma będzie zarabiać czy tracić. Kinga zastanawia się, co sprawia, że mąż tak ślepo ufa Laurze. Brzozowski zapewnia, że nie patrzy na Laurę jak na atrakcyjną kobietę i rzeczywiście sprawia wrażenie, jakby nigdy nie zwrócił uwagi na urodę Pawłowskiej. Chwilę później spotyka się z Laurą, która tłumaczy mu, że Burzyński kłamie - rzeczywiście stracił sporo pieniędzy na giełdzie, ale tylko dlatego, że nie posłuchał jej rady. Michał zapewnia, że jej wierzy.

Roman prosi córkę, żeby wyjaśniła mu, co jest powodem jej rozstania z mężem. Marta unika odpowiedzi. Rozwiewa jednak podejrzenia ojca, że Filip kogoś ma. Zaraz po pracy Marta odwiedza Janusza. Wyznaje mu, że ojciec nawet nie bierze pod uwagę, że to ona mogła zdradzić. Boi się tego, jak jej ojciec zareaguje, kiedy dowie się prawdy,. Gajewski, ciepło przytulając Martę, zapewnia, że jej tata zna życie i na pewno ją zrozumie. Dodaje, że przygotował już wszystko na przyjęcie jej i Ksawerego w swoim domu. Jednocześnie zastrzega, że nie naciska i nie chce jej naglić. Tymczasem Roman dzwoni do Igi i umawia się z nią na spotkanie. Matka Filipa wyjawia mu, że jego córka ma romans. Nie dziwi jej, że Marta nie przyznała się do tego ojcu, ponieważ, jej zdaniem, odwaga cywilna nie jest mocną stroną Marty. Daje jasno do zrozumienia, że nie chce, aby jej syn był dłużej z kimś takim jak Marta. Roman jest przygnieciony ciężarem oskarżeń, jakie padają na jego córkę. Konarska ostrzega, że zrobi wszystko, aby Ksawery został przy Filipie. Nie chce pozwolić, by jej wnuka wychowywał kochanek Marty.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.