Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1400

Na Wspólnej 9

Sebastian uważa, że Antosia powinna się dowiedzieć, kto jest jej biologicznym ojcem. Czy Gosia Zimińska przyjmie przeprosiny Piotra?

Na Wspólnej 1400 - opis odcinka

Adam obiecuje Weronice, że jak tylko nadrobi zaległości w kancelarii, zabierze ją i Antosię na wakacje. Chwilę potem do Weroniki dzwoni Sebastian i zapowiada, że wpadnie popołudniu. Roztocki nie jest tym zachwycony. Podczas wizyty Petrus, nie zważając na obecność Antosi, wypytuje Weronikę, czy zdecydowała się już na wyjazd do Kielc. Wyjaśnia dziewczynce, że chciałby ją zabrać do swojej mamy, która mieszka w dużym domu z ogrodem. Roztocka jest zła na Sebastiana i szybko ucina ten temat. Na osobności strofuje go i przypomina, że to ona i Adam są rodzicami Antosi i do nich należy ostateczna decyzja. Petrus uważa, że najwyższy czas, aby dziewczynka dowiedziała się, kto jest naprawdę jej ojcem. Chce być dla Antosi kochającym, troskliwym tatą. Weronika zapewnia go, że zrobił dla jej córki bardzo wiele i nie musi jej niczego rekompensować. Jej zdaniem Sebastian tak naprawdę nie myśli o dobru Antosi, ale wyłącznie o sobie. Podczas dyskusji zjawia się Adam. Sebastian natychmiast ucina dalszą rozmowę i wychodzi. Weronika wyjawia mężowi, jakie są zamiary Petrusa. Roztocki wpada we wściekłość. Zapowiada, że nie pójdzie mu tak łatwo.

Zimińscy komentują zachowanie Piotra. Danka dziwi się, że mógł przypuszczać, iż Gosia porzuci marzenia o karierze zawodowej. Marek przyznaje, że Piotr jest staroświecki. Szanuje go jednak i ma nadzieję, że znajdą z Gosią jakiś kompromis. Rankiem Piotr zjawia się u Gosi. Przeprasza, że tak głupio się wczoraj zachował. Przyznaje, że powinien był najpierw ją zapytać o zdanie. Młoda Zimińska przyjmuje przeprosiny. Jakiś czas później zwierza się matce, że tak naprawdę nie wie, jaki jest Piotr. Nieustannie ją zaskakuje i czasami ma wrażenie, jakby chodziła z dwoma, całkowicie różnymi mężczyznami. Zimińska przyznaje, że ma w stosunku do Piotra mieszane uczucia i uważa, że nie ma sensu śpieszyć się ze ślubem. Właściciel mieszkania przychodzi do Gosi odebrać swoją pocztę. Niechcący wyjawia ile naprawdę wynosi koszt wynajmu mieszkania. Gosia jest porażona, kiedy dociera do niej, że Piotr opłacał połowę jej czynszu. Jest wściekła, że ją oszukiwał i potraktował jak swoją utrzymankę. Piotr jest dotknięty tym oskarżeniem. Wzburzony zapewnia, że nie miał złych zamiarów. Dodaje, że zrobił to z miłości. Obawia się jednak, że Gosia nie odwzajemnia tego uczucia.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.