Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1395

Na Wspólnej 9

Antosia po operacji jest jeszcze bardziej przywiązana do Sebastiana - co na to Adam? Emilka chce, by jej dziecko miało normalną rodzinę. Oszust Małecki odkrywa karty!

Na Wspólnej 1395 - opis odcinka

Lekarz mówi Roztockim, że wyniki badań Antosi są bardzo dobre. Dodaje, że na tym etapie leczenia ruch jest jak najbardziej wskazaną formą rehabilitacji. Antosia ostrożnie wstaje z łóżka i chwiejnym jeszcze krokiem podchodzi do taty. Gdy w pokoju zjawia się Sebastian, dziewczynka uradowana podbiega do niego i rzuca mu się na szyję. Kiedy Adam oznajmia, że musi jechać do pracy, Antosia bez żalu żegna się z nim, prawie nie zwracając na niego uwagi. Jest bardzo zafrapowana, kiedy dowiaduje się, że Sebastian miał operację i to w dodatku w tym samym miejscu, co ona. Nie odstępuje go na krok i zasypia trzymając go za rękę. Kiedy Adam wraca, Sebastian postanawia już pójść. Weronika bardzo mu dziękuje za to, że sprawił tyle radości jej córce. Roztocki odwozi go do szpitala. Jest dość szorstki wobec Petrusa. Próbuje wybadać, jakie są jego plany. Sebastian wyznaje, że nie bardzo ciągnie go do Kanady. Daje wyraźnie do zrozumienia, że ostatnie wydarzenia pozwoliły mu dostrzec, co jest dla niego naprawdę ważne. Roztocki nie wygląda na zadowolonego z tej odpowiedzi.

Tosia prosi Emilkę, aby przemyślała decyzję o oddaniu dziecka do adopcji. Emilka tłumaczy, że chce aby jej maleństwo miało prawdziwą, pełną rodzinę. Świadomość, że tuż za ścianą ktoś inny zajmuje się jej dzieckiem, nie dawałaby jej spokoju. Tosia doskonale ją rozumie. Uświadamia jej jednak, że oddając dziecko obcym ludziom nie zapomni o jego istnieniu i nigdy nie będzie miała pewności, że jest szczęśliwe. Emilka spotyka się z Marianną i opowiada jej o sugestiach matki i reszty rodziny. Marianna zapewnia, że ona i jej mąż będą kochającymi rodzicami, ale jeśli Emilka zdecyduje się sama wychowywać dziecko, nie będą mieli do niej żalu. Tymczasem Tosia, zaniepokojona zniknięciem córki, próbuje się do niej dodzwonić. Po chwili dziewczyna wraca. Jest w nie najlepszej formie i natychmiast idzie do swojego pokoju. Agnieszka przychodzi do niej, lecz Emilka nie ma ochoty na rozmowy. Po chwili dostaje bolesnych skurczy. Rafał natychmiast dzwoni po pogotowie.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.