Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1389

Na Wspólnej 9

Szef Zuzy kłamie jej prosto w oczy! Dębek usycha z tęsknoty za swoją żoną, a Zimińscy ukrywają przed nim Halinkę. Petrus wyznaje Weronice, że zawsze była dla niego najważniejsza.

Na Wspólnej 1389 - opis odcinka

Sebastian zgłasza się do szpitala na zabieg. Lekarz informuje go, że jego nerka zostanie przewieziona do innej kliniki, w której będzie operowana Antosia. Zapewnia, że najdalej za dwa dni zostanie wypisany ze szpitala. Weronika jest pod wrażeniem jego troski o córkę. Sebastian mówi jej, że nie chce, aby Antosia wiedziała, że to on jest dawcą nerki. Roztoccy zapewniają córeczkę, że już wkrótce będzie zdrowa. Obiecują, że przez cały czas będą z nią w klinice. Kiedy dziewczynka zasypia, Adam namawia żonę, żeby poszła do domu i wypoczęła. Weronika dostaje sms-a od Sebastiana. Zaraz potem zjawia się u niego w klinice. Petrus mówi jej, że jest jedyną bliską mu osobą. Dlatego podał jej namiary, gdyby coś poszło nie tak. Żałuje, że kiedyś ją zawiódł i daje do zrozumienia, że bardzo mu na niej zależy.

Danka wybiera się do kliniki po Halinkę. Marek nie rozumie, czemu ich przyjaciółka ukrywa przed mężem, że poddała się operacji plastycznej skoro on i tak zauważy zmianę. Zaniepokojony Stefan błaga Zimińskich, żeby powiedzieli mu, w którym szpitalu leży Halinka. Jest przekonany, że jego żona przechodzi operację zatok. Danka tłumaczy, że jego żona może po prostu nie chce, aby widział ją w nienajlepszej formie. Dębek zapewnia, że niezależnie od tego, jak wyglądałaby i tak ją kocha. Jakiś czas później Danka odbiera Halinkę z kliniki i wraca z nią do domu. Dębkowa jest cierpiąca i bardzo obolała. Wieczorem w domu Zimińskich zjawia się Stefan. Halinka w popłochu ucieka do sypialni. Dębek wyznaje przyjaciołom, że nie wytrzyma dłużej bez wieści od swojej żony. Całkowicie się rozkleja opowiadając jak bardzo ją kocha i tęskni.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.