Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1360

Na Wspólnej 8

Czy Weronika będzie mogła być dawcą nerki dla Antosi? Daniel ma wrażenie, że ktoś go śledzi…Monika wierzy, że nie wszystko jeszcze stracone - że Damian jej wybaczy w imię miłości.

Na Wspólnej 1360 - opis odcinka

Włodek zdecydowanie potępia kłamstwo Moniki dotyczące rzekomej ciąży. Zdaniem Żanety ludzie z powodu miłości gotowi są do różnych szaleństw i Cieślik powinien to zrozumieć. Monika bezskutecznie wydzwania do Damiana. Maria radzi córce, aby dała mu czas na przemyślenie, ale Monika ani myśli czekać. Na odchodnym oznajmia matce, że już raz jej posłuchała i w efekcie straciła narzeczonego. Włodek wyznaje Damianowi mu, że bardzo cieszył się, że będą rodziną. Próbuje tłumaczyć postępek Moniki. Przyznaje jednak, że doskonale rozumie jego wściekłość. Cieślik spokojnie oznajmia, że nie jest zły, ale czuje się zawiedziony i zmęczony całą sytuacją. Zięba opowiada o tej rozmowie Marii. Po raz kolejny stwierdza, że Damian to porządny facet. Monika czeka na Damiana przed jego domem. Prosi go o chwilę rozmowy. Przyznaje, że nic nie usprawiedliwia jej postępku, jednak ze względu na uczucie jakim go darzy, chciała go przy sobie zatrzymać. Cieślik słucha tych wyjaśnień, po czym odchodzi bez słowa.

Weronice cierpi patrząc, jak jej córka się męczy. Adam uświadamia żonie, że jest w o wiele lepszej niż on sytuacji, bo może pomóc Antosi oddając jej swoją nerkę. Postanawia odwołać wszystkie umówione spotkania i zaczekać z Weroniką w szpitalu na wyniki badań zgodności tkankowej. Kinga przychodzi do szpitala. Stara się podtrzymać przyjaciółkę na duchu. Jakiś czas później lekarz oznajmia Roztockim, że z powodu niezgodności tkankowej, Weronika nie może być dawcą nerki dla swojej córki.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.