Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1359

Na Wspólnej 8

Marta znowu z Januszem - czy to początek poważnego uczucia? Zimińscy poznają Piotra, przyjaciela Gosi - chłopak budzi mieszane uczucia... Monika nadal udaje przed Damianem, że jest w ciąży!

Na Wspólnej 1359 - opis odcinka

Marta dostaje sms-a od Janusza, że mu się śniła. Jakiś czas później Gajewski dzwoni i przypomina, że są dziś umówieni. Marta, w poczuciu winy wobec Filipa, początkowo próbuje wymigać się, ale w końcu ulega namowom. Janusz zabiera Martę do aeroklubu, gdzie przedstawia jej Anetę – mistrzynię w lotach szybowcowych, matkę dwojga małych dzieci. Nie udaje mu się jednak zachęcić Marty do latania. Konarska jest wdzięczna Januszowi, że zabrał ją na wycieczkę, dzięki której znalazła pomysł jeden z odcinków „Mamy w wielkim mieście” – ma on opowiadać o kobietach, dla których macierzyństwo nie jest przeszkodą w realizowaniu własnych pasji. Gajewski chce przedłużyć spotkanie, ale Marta musi już wracać do swoich zajęć. Janusz odwozi ją do domu i prosi, żeby dała mu znać, gdy tylko znajdzie czas i ochotę na ponowne spotkanie. Marta dziękuje mu za wspaniałe popołudnie. Obiecuje, że niebawem się odezwie. W domu zastaje rozpartego na kanapie Filipa, pochłoniętego oglądaniem meczu. Jest zniesmaczona widokiem wykrzykującego przed telewizorem i zajadającego się chipsami męża.

Włodek mówi żonie, że podczas podróży służbowej Damian cały czas snuł plany na przyszłość i nie przestawał myśleć o Monice i ich dziecku. Maria nie wyjawia mężowi, czego dowiedziała się od córki. Z niecierpliwością czeka na jej relację z rozmowy z narzeczonym. Monika, po nocy spędzonej z Damianem, jest w doskonałym nastroju. Wyznaje matce, że wczoraj narzeczony okazał jej tyle czułości i przywiązania, że po raz pierwszy poczuła się naprawdę kochana i nie była w stanie powiedzieć mu, ze okłamała go w sprawie ciąży. Kiedy przychodzi Cieślik, Maria daje córce stanowczo do zrozumienia, że najwyższy czas wyjawić mu prawdę. Monika, nie mając wyjścia, idzie z Damianem do mieszkania Ziębów. Tam płacząc oznajmia, że wcale nie jest w ciąży. Damian, całkowicie porażony tym co usłyszał, wychodzi bez słowa. Włodek zastaje w domu zapłakaną córkę. Zrozpaczona Monika oznajmia mu, że Damian ją rzucił.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.