Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1356

Na Wspólnej 8

Ważą się losy Daniela - co zezna Przemek?! Honorata jest załamana, że aż tak przytyła. Bolący brzuszek Antosi okazuje się oznaką poważnej dolegliwości!

Na Wspólnej 1356 - opis odcinka

Między Andrzejem a Danielem dochodzi do sprzeczki. Brzozowski uświadamia synowi, że wpakował się w aferę, która może zaważyć na jego dalszym życiu. Chłopak wierzy, że uda mu się przekonać prokuratora o swojej niewinności. Andrzej ma co do tego wątpliwości. Dodatkowo boli go fakt, że syn traktuje swoich rodziców instrumentalnie i nie jest wobec nich szczery. Basia bierze Daniela w obronę. Jej zdaniem mało który z jego kolegów miałby odwagę zachować się tak, jak on. Przemek wie już o aresztowaniu Gąsiora. Obawia się, że wkrótce sam zostanie wezwany na policję i będzie musiał zeznawać. Z jego słów wynika, że wiedział o narkotykowym biznesie. Przeprasza przyjaciela, że wrobił go w to zajęcie. Tłumaczy, że chciał mu pomóc, gdy ten miał kłopoty finansowe. Ostrzega, że ludzie Gąsiora to niebezpieczni przestępcy. Daniel daje mu do zrozumienia, że pogardza takimi jak on i nie chce mieć z nim więcej do czynienia. Ola radzi chłopakowi, aby pogodził się z Przemkiem. Uświadamia mu, że jego kolega jutro zeznaje i lepiej go mieć po swojej stronie. Daniel kategorycznie odmawia.

Roman i Honorata szykują się na uroczysty obiad u Kamila i Zuzy. Leśniewska próbuje wcisnąć się w swoją wizytową sukienkę. Poirytowana postanawia w końcu założyć coś luźniejszego. Na początku spotkania Hoffer wygłasza krótką mowę. Przeprasza ich za swoje wcześniejsze zachowanie. Jest szczęśliwy, że nie poddali się i podążyli za głosem serca. Kamil sugeruje, że ojciec i Honorata powinni pójść w ich ślady i też wziąć ślub. Obiad przyrządzony przez Zuzę smakuje biesiadnikom. Leśniewska nieśmiało prosi o dokładkę. Roman kwituje to stwierdzeniem, żeby sobie nie żałowała, bo on kocha jej każdy kilogram. Honorata jest zmrożona tymi słowami... Hoffer ustala z Kamilem i Zuzą, że na czas ich wyjazdu w góry przeprowadzą się z Honoratą na Wspólną, żeby zrobić remont w mieszkaniu Honoraty. Po wizycie Leśniewska poważnym tonem pyta narzeczonego, czy uważa, że przytyła. Roman zapewnia, że wygląda świetnie i nie zamieniłby jej na żadną inną kobietę. Wieczorem Honorata staje na wadze. Jest przerażona tym, co wskazała podziałka.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.