Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1354

Na Wspólnej 8

Roman postanawia pogodzić się z Kamilem i Zuzą! Czy Weronika z Adamem słusznie bagatelizują dolegliwości Antosi? Zdesperowana Monika robi co może, by zajść w ciążę z Damianem!

Na Wspólnej 1354 - opis odcinka

Kamil, w ramach podróży poślubnej, zamierza zabrać swoją małżonkę w góry. Obiecuje, że w przyszłości, gdy będzie go na to stać, pojadą w podróż swoich marzeń. Roman idzie na grób swojej żony, Ilony. Bardzo przeżywa fakt, że nie było go na ślubie syna. Jakiś czas później zjawia się na Wspólnej. Zastaje tylko Zuzę, którą prosi o chwilę rozmowy. Przyznaje, że nie miał prawa wpływać na decyzje dorosłego syna i prosi Zuzę o wybaczenie. Dziewczyna zapewnia, że już od dawna nie żywi do niego urazy. Gdy przychodzi Kamil, Roman mówi mu, że bardzo go kocha i jest pewien, że będą z Zuzą wspaniałym małżeństwem. Młodzi małżonkowie zapraszają ojca i Honoratę na rodzinną kolację. Roman nie kryje, że ten gest wiele dla niego znaczy. Jest tak wzruszony, że zupełnie zapomina wręczyć prezent ślubny. Po chwili wraca i wręcza im bilety na wycieczkę na Sri Lankę. Roman wyznaje Honoracie, że pojednanie z Kamilem i Zuzą przyniosło mu wielką ulgę.

Antosia narzeka na ból brzucha. Po chwili jednak dolegliwość ustępuje i Adam odprowadza córeczkę do przedszkola. Kinga zaprasza Roztockich na obiad. Podczas spotkania Antosia znowu skarży się na dolegliwości żołądkowe. Wieczorem Roztoccy komentują sytuację u Brzozowskich. Adam stwierdza, że czasami dopiero tragedia sprawia, że ludzie zaczynają doceniać to, co mają. Weronika cieszy się, że w ich przypadku jest jednak inaczej i, pomimo że traumatyczne doświadczenia ich omijają, wciąż są ze sobą szczęśliwi. Nocą Antosia budzi rodziców. Narzeka, że boli ją brzuszek.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.