Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1352

Na Wspólnej 8

Nadszedł dzień ślubu Kamila i Zuzy - czy Roman zjawi się na uroczystości? Daniel nie wie co zrobić z narkotykami, na które czeka Gąsior. Czy Monice uda się w końcu zaciągnąć Damiana do łóżka?

Na Wspólnej 1352 - opis odcinka

Daniel pokazuje Oli, co znalazł w zabawkach. Ma duże obawy przed pójściem z tym na policję. Dziewczyna radzi, by oddał towar Gąsiorowi, a potem zmienił numer telefonu. Daniel postanawia jeszcze przemyśleć sprawę. Zdenerwowany Gąsior dzwoni do Daniela i ponagla go. W końcu chłopak zjawia się przed hurtownią. Podenerwowany zapomina przyjąć od szefa zapłaty za kurs. Zaskoczony mężczyzna zatrzymuje go i wręcza gotówkę. Chwilę później zjawia się policja - Gąsior i Daniel zostają zatrzymani.

W dniu ślubu Zuza i Kamil budzą się nieco zmęczeni po wczorajszej zabawie. Niespodziewanie zjawiają się u nich Gosia i Marta oraz jej znajoma charakteryzatorka. Dziewczyny zamykają się w drugim pokoju. Kamil niecierpliwie czeka, aż jego przyszła żona będzie gotowa do wyjścia. W międzyczasie zjawia się Leszczyński. Po dłuższej chwili Zuza wychodzi z pokoju. Kamil jest olśniony wyglądem swojej przyszłej żony.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.