Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1351

Na Wspólnej 8

Czy Roman się przełamie i przyjdzie na ślub Kamila? Daniel odkrywa przerażającą prawdę o towarze, który wozi z Czech. Kinga z Michałem dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

Na Wspólnej 1351 - opis odcinka

Daniel w drodze powrotnej do Polski przypadkiem odkrywa, że w maskotkach, które przewozi, ukryte są narkotyki. Mimo to rusza w dalszą drogę. Tuż za czeską granicą zostaje zatrzymany przez policję. Funkcjonariusz każe Brzozowskiemu otworzyć bagażnik i sprawdza, co jest wewnątrz jednej z zabawek. Ta na szczęście okazuje się być "czysta". Późnym wieczorem Gąsior dzwoni do Daniela. Chłopak mówi mu, że dopiero minął granicę. Wyjaśnia, że musi jechać wolno ze względu na usterkę silnika. Zniecierpliwiony szef ponagla go. Daniel zapewnia, że będzie się śpieszył. Z trudem ukrywa zdenerwowanie.

Kamil nie wierzy, że jego ojciec przyjdzie na ślub. Udaje przed Zuzą, że decyzja Romana nie ma dla niego znaczenia i nic nie zmąci jego szczęścia w tym szczególnym dniu. Honorata uważa, że Roman nie może zlekceważyć wyboru syna. Stanowczo nakazuje narzeczonemu pójść na uroczystość i zachować się, jak przystało na ojca pana młodego. Uświadamia Romanowi, że ślub odbędzie się niezależnie od jego woli, a jeśli zabraknie go na nim, Kamil nigdy mu tego nie zapomni.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.