Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1350

Na Wspólnej 8

Borys wyjeżdża na Ukrainę - czy Ewa go zatrzyma? Janusz okłamuje Martę - jaką tajemnicę skrywa przystojny pilot? Monika ukrywa przed Cieślikiem prawdziwy powód swojej wizyty u ginekologa.

Na Wspólnej 1350 - opis odcinka

Ewa cierpi z powodu rozstania z Borysem. Odrzuca jednak sugestię Agnieszki, aby w imię miłości wybaczyć mu zdradę. Zdaje sobie sprawę, że już zawsze byłaby zazdrosna o Oksanę, z którą przecież Orłow musi utrzymywać kontakt. Boi się kolejnych rozczarowań, choć przyznaje, że gdyby kierowała się wyłącznie sercem, już dawno pobiegłaby do Borysa. Aleks zjawia się w biurze Ewy. Załamany oznajmia, że tata chce wyjechać z Warszawy. Jego zdaniem tylko Ewa może przekonać ojca do zmiany zdania. Błaga ją, żeby się z nim pogodziła. Ewa nie reaguje, a w końcu wychodzi z biura. Idąc w zamyśleniu, niemal wpada pod koła samochodu. Aleks, tuż przed odjazdem Borysa, stara się go jeszcze powstrzymać. Ewa obserwuje ich z oddali. Nie ma jednak odwagi podejść. Borys wsiada do samochodu i odjeżdża.

Marta proponuje Gajewskiemu współpracę przy reportażu o ojcach walczących o opiekę nad dzieckiem. Prosi Janusza o kontakt do przyjaciela, o którym opowiadał. Gajewski jest przekonany, że przyjaciel nie zgodzi się mówić o swoich problemach przed kamerami, zwłaszcza że ma za sobą złe doświadczenia z dziennikarzami. Konarska zapewnia, że rzetelnie podejdzie do problemu. Janusz obiecuje dać Pawłowi jej namiary, choć jego zdaniem jest bardzo mało prawdopodobne, że przyjaciel skontaktuje się z nią. Marta skarży się mężowi, że najprawdopodobniej będzie musiała znaleźć innego bohatera do swojego reportażu. Filip uważa, że mężczyzna po tylu przejściach ma prawo nie być zbyt wylewnym. Jest niepocieszony, kiedy okazuje się, że żona wraca do pracy i nie będzie jej całe popołudnie. Marta przeprasza go za zmianę planów. Gajewski odwiedza Martę w pracy. Zakłopotany tłumaczy, że to on jest tym mężczyzną, o którym jej opowiadał. Wyjaśnia, że wymyślił Pawła, bo to, przez co przeszedł, było dla niego zbyt bolesne.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.