Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1348

Na Wspólnej 8

Ignaś szczęśliwie wraca do rodziców. Sławek zaczyna pracę w agencji detektywistycznej. Hoffer nie chce iść na ślub syna.

Na Wspólnej 1348 - opis odcinka

Komisarz Kuch odnosi Brzozowskim ich synka. Rodzice Ignasia nie posiadają się ze szczęścia. Wspólna radość bardzo ich do siebie zbliża. Następnego dnia komisarz informuje ich, że to Jesionowscy porwali Ignasia. Dodaje, że Celina leży w szpitalu, ale jej mąż ulotnił się. Zapewnia, że odnalezienie Jesionowskiego to kwestia kilku dni. Andrzej i Basia odwiedzają Brzozowskich. Michał wyznaje bratu, że bardzo mu zależy na byciu z Kingą. Nie może sobie darować, że nie doceniał własnego szczęścia. Andrzej jest przekonany, że teraz wszystko się ułoży.

Norbert podziwia Sławka za siłę charakteru. Przyznaje, że mało który mężczyzna oparłby się wdziękom Anity Wrzos. Dziedzic martwi się, że znowu został bez pracy. Norbert proponuje mu posadę w agencji detektywistycznej. Przestrzega jednak przed ciężką i stresującą pracą. Sławek zapewnia, że da sobie radę i z wdzięcznością przyjmuje propozycję. Renata odwiedza rodziców. Jest bardzo szczęśliwa, kiedy dowiaduje się, że Monika wkrótce wyjdzie za mąż. Maria wypytuje ją, jak jej układa się ze Sławkiem. Kraszewska zapewnia, że dawno nie było między nimi tak dobrze. Renata przegląda gazetę i odkrywa w nim coś, co ją poraża! Po powrocie do domu pokazuje Sławkowi artykuł o romansie Anity Wrzos ze swoim ochroniarzem. Na zdjęciu widnieje aktorka w towarzystwie Patryka. Renata jest zadowolona, że narzeczony w porę zrezygnował z pracy u Anity, bo pewnie w końcu uległby jej urokowi.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.