Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1347

Na Wspólnej 8

Ewa rozstaje się z Borysem. Kamil prosi Martę o przekazanie ojcu zaproszenie na ślub. Jesionowska zostawia Ignasia na ulicy.

Na Wspólnej 1347 - opis odcinka

Brzozowski przygotowuje ogłoszenie o zaginięciu Ignasia do telewizji, prasy i internetu. Zapowiada, że gotów jest obkleić całe miasto podobiznami synka, żeby zwiększyć szanse jego odnalezienia. Tymczasem Jesionowscy zastanawiają się, co zrobić z Ignasiem. Zdaniem Celiny powinni oddać dziecko, bo dłuższe przetrzymywanie go jest coraz bardziej ryzykowne. Hubert niewiele tłumacząc, wychodzi z domu. Włodek mówi Michałowi, że Jesionowscy któryś raz z rzędu nie zjawili się w pracy. Brzozowski, całkowicie pochłonięty swoimi problemami, nie ma czasu zająć się tą sprawą. Zięba obiecuje wziąć to na siebie. Wieczorem Jesionowska udaje się z chłopcem w okolice centrum handlowego i tam go zostawia. Jakaś kobieta widząc to, woła za nią. Jesionowska w popłochu wbiega na ulicę i zostaje potrącona przez samochód. Ostatkiem sił próbuje podnieść się i uciec.

Ewa uznaje, że najwyższy czas wrócić do domu i porozmawiać z Borysem. Tymczasem coraz bardziej zniecierpliwiony Orłow postanawia pojechać do Ewy. Igor odradza mu to. Jest przekonany, że mama sama wróci, gdy tylko ochłonie. Borysowi trudno jednak siedzieć bezczynnie i zdenerwowany wychodzi z mieszkania. W czasie jego nieobecności wraca Ewa. Nie chce rozmawiać z synem o tym, co zamierza zrobić, bo jeszcze tego nie wie. Igor dzwoni do Orłowa i daje mu do zrozumienia, że jeśli się postara, ma szanse wszystko naprawić. Borys przeprasza Ewę za krzywdę, jaką jej wyrządził i zapewnia o swoim uczuciu. Ewa przyznaje, że sama ponosi część winy za to, co się stało. Jednak związek z Borysem uważa za zakończony. Tłumaczy, że nie może być z człowiekiem, do którego straciła zaufanie. Prosi Borysa, żeby się wyprowadził. Orłow jest porażony tymi słowami. Po jego wyjściu Ewa długo nie może dojść do siebie.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.