Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1344

Na Wspólnej 8

Brzozowscy boją się, że porywacz Ignasia już nie zadzwoni… Miedzy Borysem a Igorem panuje napięta atmosfera – gdzie jest Ewa? Misja Włodka chyba się nie powiodła – Cieślik nie kwapi się z oświadczynami!

Na Wspólnej 1344 - opis odcinka

Igor niepokoi się zniknięciem mamy. Borys wyjawia mu, co się stało. Igor daje mu do zrozumienia, że gardzi jego postępowaniem. Tymczasem Ewa jest u Agnieszki i zwierza jej się, że najbardziej boli ją fakt, że Borys nie miał odwagi powiedzieć jej prawdy. Dodaje, że nie chce go już więcej widzieć. Aleks przychodzi do ojca i zaprasza go na turniej taneczny, w którym bierze udział. Borys tłumaczy mu, że pokłócił się z Ewą i najpierw musi się z nią spotkać i porozmawiać. Aleks jest zawiedziony, że to Ewa jest dla Borysa na pierwszym miejscu. Wyrzuca ojcu, że jest kłamcą i nie interesuje się swoim synem, po czym wzburzony wychodzi z mieszkania. Igor daje Borysowi do zrozumienia, że Ewa nie wraca, bo nie chce się z nim spotkać. Między mężczyznami dochodzi do ostrej wymiany zdań. Ewa dzwoni do syna i mówi mu, gdzie się zatrzymała. Stanowczo nie ma ochoty na rozmowę z Orłowem. Igor mówi Borysowi, że mama jest u Agnieszki. Nie wie jednak, gdzie obecnie mieszka Olszewska. Borys wychodząc z domu zapewnia, że sam odnajdzie Ewę.

Włodek, pomimo dolegliwości po wczorajszym piciu, jest zadowolony z efektu rozmowy z Damianem. Maria nie podziela jego optymizmu. Cieślik, mocno skacowany, budzi się w mieszkaniu Ziębów. Maria pyta go, czy jest świadom, że poprosił o rękę Moniki. Cieślik waha się, ale potwierdza. Ziębowej to nie przekonuje. Tłumaczy mężowi, że Damian oświadczył się, bo był kompletnie pijany, a dziś pewnie nic z tego nie pamięta. Ziębowie martwią się, co powiedzieć Monice. Okazuje się, że Włodek poprzedniego dnia dzwonił do córki. Na szczęście nie zdążył powiedzieć jej o oświadczynach Damiana, gdyż Maria w porę odebrała mu słuchawkę. Monika zjawia się w barze. Jest ciekawa, co takiego rodzice mają jej do zakomunikowania. Maria próbuje jakoś wybrnąć z niezręcznej sytuacji, lecz jej starania wzbudzają tylko coraz większe rozdrażnienie córki. Nieoczekiwanie zjawia się Damian. Wręcza Monice pierścionek zaręczynowy i prosi ją o rękę.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.