Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1342

Na Wspólnej 8

Kłuch sugeruje, że porywaczem jest ktoś z otoczenia Brzozowskich. Borys dogaduje się z Aleksem. Zuza kupuje kreację ślubną.

Na Wspólnej 1342 - opis odcinka

Michał wraca do domu. Kinga mdleje widząc, że nie ma z nim Ignasia. Kompletnie załamany Brzozowski przyznaje, że zawiadomił policję. Szczerze żałuje tego posunięcia. Kinga ma do niego ogromny żal. Zdaniem komisarza Kłucha porywaczem musi być ktoś ze ścisłego otoczenia Brzozowskich - ktoś, kto zdążył zorientować się, że Michał współpracuje z policją. Dla Brzozowskiego te przypuszczenia są niedorzeczne. Kinga wpada w furię, kiedy zastaje Kłucha w swoim mieszkaniu. Zarzuca mu, że to przez niego nie odzyskała jeszcze syna, po czym wyprasza go z domu. Na osobności komisarz prosi Michała, aby dał mu znać, jeśli porywacz skontaktuje się z nim. Kinga jest zrozpaczona. Michał również jest przepełniony bólem. Kiedy próbuje przytulić żonę, ta odtrąca go ze złością.

Roman zapewnia córkę, że nie pił alkoholu. Dodaje, że nigdy nie pogodzi się z tym, że jego syn naraża się na niebezpieczeństwo zakażenia HIV. Wiadomość o zaręczynach Kamila i Zuzy jest dla niego szokiem. Ostrzega, że z tego powodu może jednak złamać abstynencję. Kamil udaje się do urzędu stanu cywilnego, aby umówić ślub na najbliższy wolny termin. Gosia odwiedza Zuzę. Jest mile zaskoczona, kiedy dowiaduje się o planowanym ślubie. Dziewczyny udają się razem do sklepu po sukienkę ślubną. W pewnym momencie Gosia wychodzi z przymierzalni, aby pokazać Zuzie wybraną przez siebie kreację. Jakiś młody mężczyzna z wielkim uznaniem przygląda się jej. Gratuluje Gosi wyboru i stwierdza, że jej narzeczony jest wielkim szczęściarzem. Zuza decyduje się kupić sukienkę wskazaną przez przyjaciółkę. Dziewczyny rozbawione wracają do domu. Kamil oznajmia Zuzie, że mogą pobrać się już za dwa tygodnie. Dziewczyna chce pochwalić się swoją nową kreacją, lecz w torbie znajduje koszulę, należącą do mężczyzny spotkanego w sklepie. Natychmiast dzwoni do sklepu i zgłasza pomyłkę.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.