Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1337

Na Wspólnej 8

Porywacz kontaktuje się z Brzozowskimi. Cieślik stara się dobrze wypełniać obowiązki przyszłego ojca. Sobczak grozi Dawidowi sprawą przed sądem.

Na Wspólnej 1337 - opis odcinka

Komisarz Kłuch – specjalista od kidnapingu - uświadamia rodzicom Ignasia, że większość sprawców porwań miała już wcześniej kontakt ze swoimi ofiarami. W kręgu podejrzanych mogą się znaleźć znajomi a nawet rodzina ofiary. Prosi ich o dokładne przypomnienie sobie wszystkich incydentów, które mogłyby mieć związek ze sprawą. Rulewicz przestrzega Brzozowskich, żeby nie robili nic na własną rękę. Jeśli porywacze skontaktują się z nimi, mają natychmiast powiadomić o tym prowadzących śledztwo. Brzozowski zawiadamia o zdarzeniu swojego brata i bratową. Razem z Andrzejem jedzie na parking, aby popytać taksówkarzy, czy nie zauważyli wczoraj błąkającego się dziecka. Brzozowski wraca do domu bez żadnych nowych wieści. Pod wieczór do Michała dzwoni jakiś mężczyzna i oznajmia, że ma jego dziecko. Każe Brzozowskim zastanowić się, ile syn jest dla nich wart i jutro dać odpowiedź. Przestrzega rozmówcę, że jeśli zawiadomi policję, jego synek zginie.

Maria martwi się, że Damian nie zaproponował jej córce małżeństwa. Żaneta uważa, że Cieślik zachował się przyzwoicie nie zostawiając Moniki na lodzie. Jakiś czas później przeprowadza ze szwagierką rozmowę w cztery oczy. Zapewnia ją, że nigdy nie zależało jej na Damianie. Monika twierdzi, że nie żywi do niej urazy. Przeprasza za swój wcześniejszy wybuch złości. Jest wyraźnie zakłopotana, gdy bratowa wypytuje ją o ciążę i proponuje, że skontaktuje ją ze swoim lekarzem. Damian odwiedza Żanetę w jej biurze i przeprasza ją za to, co zaszło. Tłumaczy, że nie pragnął tego, lecz życie zadecydowało za niego. Żaneta przyjmuje go bardzo chłodno i przypomina, że ma zobowiązania względem jej bratowej. Cieślik nie zamierza uchylać się od odpowiedzialności. Udaje się do baru, gdzie czeka na niego Monika. Proponuje, że od razu zabierze ją do przychodni, aby zrobić badania. Monika nie chce jechać do lekarza. Nalega, aby Cieślik zawiózł ją do domu. Żaneta ze smutkiem obserwuje wychodzącą z jadłodajni parę.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.