Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1332

Na Wspólnej 8

Tosia jest zdruzgotana tym, co przydarzyło się jej córce. Monika dowiaduje się, że Damian jest poważnie zainteresowany Żanetą. Oksana szantażuje Borysa.

Na Wspólnej 1332 - opis odcinka

Ludwika nie może sobie darować, że Emilka, mieszkając pod jej dachem, wpadła w tarapaty. Czuje się zawstydzona, gdy syn uświadamia jej, że to ona stawała cały czas w obronie Emilki. Emilka panicznie boi się reakcji mamy. Ludwika stara się ją uspokoić. Rafał przywozi Tosię z dworca. Kobieta po krótkim powitaniu, bez wstępów zabiera córkę, aby rozmówić się z nią na osobności. Jakiś wyrzuca Rafałowi i jego matce, że nie zapewnili dziewczynce należytej opieki. Ludwika ostro protestuje przeciw oskarżeniom siostrzenicy. Uważa, że zamiast szukać winnych trzeba znaleźć sposób, aby pomóc Emilce. Jej zdaniem Tosia zamiast rozpaczać powinna wspierać córkę w tych trudnych chwilach. Rafał dziękuje mamie, że zachowała zimną krew i nie dopuściła do awantury.

Oksana odwiedza Ewę w jej mieszkaniu. Gdy Orłow wraca do domu i zastaje tam Krajewską jest przekonany, że powiedziała Ewie o tym, co zaszło między nimi. Próbuje się tłumaczyć, lecz Ewa mu przerywa zapewniając, że nie ma do niego żalu. Słowa narzeczonej wprawiają Orłowa w osłupienie. Oksana przypomina mu, że obiecał Aleksowi, że pojedzie z nimi na narty. Zdaniem Ewy Borys powinien wywiązać się z obietnicy. Orłow stara się zachować pozory i przyznaje, że zapomniał o tym. Przed domem między Oksaną a Orłowem dochodzi do ostrej wymiany zdań. Krajewska wyrzuca Borysowi, że oszukał ją i syna a teraz trzęsie się ze strachu, że Ewa dowie się o jego matactwach. Igor staje się mimowolnym świadkiem tej sceny. Ewa opowiada synowi o wizycie Oksany. Igor jest zaskoczony, że mama nie widzi nic niestosownego w tym, aby Borys wyjechał z mamą Aleksa. Ewa tłumaczy mu, że ma całkowite zaufanie do Orłowa i nie zamierza utrudniać mu kontaktów z synem. Tymczasem Borys oznajmia Oksanie, że nie zamierza nigdzie z nią jechać. Ta stanowczo daje mu do zrozumienia, że ma go w garści i jeśli będzie się jej sprzeciwiał, powie Ewie co zaszło między nimi.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.