Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1329

Na Wspólnej 8

Emilka jest zrozpaczona pozytywnym wynikiem testu ciążowego. Halina organizuje wieczór panieński. Anita nie chce się zgodzić, aby Sławka zastąpił inny ochroniarz.

Na Wspólnej 1329 - opis odcinka

Ruda pyta Emilkę o wynik testu ciążowego. Łzy dziewczyny świadczą, że stało się to, czego się obawiała. Emilka dzwoni do mamy i prosi ją, żeby jak najszybciej. Przyjechała do Warszawy. Zaniepokojona Tosia telefonuje do Agnieszki. Olszewska zapewnia, że córka Tosi ma się dobrze. Jej zdaniem Emilka jest markotna z powodu zmiany miejsca, co w przypadku tak wrażliwej dziewczyny nie jest niczym nadzwyczajnym. Olszewska obiecuje kuzynce Rafała, że zawiadomi ją, gdyby z Emilką działo się coś złego…

Halina prosi Zimińską, żeby w jej mieszkaniu urządzić wieczór panieński. W końcu Danuta ulega gorącym namowom koleżanki. Zimiński jest zaskoczony, kiedy po powrocie z pracy zastaje żonę przygotowującą mieszkanie na przyjęcie. Danuta tłumaczy, co się stało. Każe mężowi przebierać się i iść do kolegów. Tuż przed jego wyjściem zjawia się Halina a chwilę potem jej przyjaciółki. Na odchodnym Dębkowa prosi Zimińskiego, aby miał jej męża na oku i nie pozwolił mu rozrabiać podczas wieczoru kawalerskiego. Marek zapewnia, że dopilnuje Stefana. Danuta czuje się trochę nieswojo wśród krzykliwych koleżanek Haliny. W pewnym momencie zjawia się młody mężczyzna zamówiony przez Halinę, aby umilić jej wieczór panieński. Przyjaciółki Dębkowej są bardzo podekscytowane występem striptizera. Jednak Danuta czuje się onieśmielona i zmieszana jego popisami. Impreza rozwija się na dobre. Halina postanawia sprawdzić, jak bawi się jej mąż. Ten jednak ma wyłączoną komórkę. Zaniepokojona Danuta dzwoni do Marka. Ku jej zaskoczeniu telefon odbiera jakaś kobieta.

Na Wspólnej 1329 - gdzie obejrzeć?
Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.