Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1327

Na Wspólnej 8

Cieślik zapowiada, że nadal będzie starał się o względy Żanety. Emilka robi test ciążowy. Borys przeprowadza poważną rozmowę z Oksaną.

Na Wspólnej 1327 - opis odcinka

Podchmielony Damian oznajmia Ziębom, że kocha Żanetę. Tłumaczy, że do niczego by nie doszło między nim a Moniką, gdyby wiedział, że Żaneta jest niezamężna. Maria i Włodek są skonsternowani jego zachowaniem. W końcu Włodek wyrzuca Cieślika z jadłodajni. Następnego dnia Damian prosi Żanetę, żeby zechciała z nim zjeść kolację. Ona jest oburzona bezczelnością Cieślika. Ten jednak nie daje za wygraną i resztę dnia spędza w jadłodajni wpatrując się w okna biura podróży. Monika wyznaje mamie, że przejrzała na oczy i żałuje, że wcześniej nie posłuchała jej rad. Jest przekonana, że to właśnie jej natarczywe zachowanie odstraszyło Damiana. Uważa, że za parę dni sam przyjdzie do niej z kwiatami a może i z pierścionkiem zaręczynowym. Wieczorem Damian zaczepia Żanetę i ponownie namawia ją na wspólną kolację. Ona stanowczo odrzuca zaproszenie i żąda, aby się od niej odczepił. Wieczorem Cieślik przysyła jej z restauracji wytworną kolację i bilecik. Ten gest robi na Żanecie wrażenie.

Emilka zwierza się koleżance, że już czwarty tydzień spóźnia się jej okres. Ruda próbuje uspokoić dziewczynę. Jej zdaniem ciąża po pierwszym zbliżeniu jest mało prawdopodobna. Jednak proponuje, aby Emilka kupiła w aptece test i przekonała się, czy rzeczywiście jest w ciąży. Sobczakowie przeprowadzają się do nowego domu. Ludwika jest niepocieszona. Nie uśmiecha się jej wizja mieszkania na przedmieściach. Ruda kupuje Emilce test ciążowy i objaśnia, jak należy odczytać wynik. Pociesza koleżankę, że wszystko będzie dobrze. Emilka, po powrocie do domu, zamyka się w łazience, aby zrobić test. Jest zrozpaczona, gdy jego wynik okazuje się dodatni.

Na Wspólnej 1327 - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.