Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1326

Na Wspólnej 8

Damian upewnia się, że nie jest całkowicie obojętny Żanecie. Kamilowi grozi powtarzanie roku. Dębkowie proszą Zimińskich, aby byli świadkami na ich powtórnym ślubie.

Na Wspólnej 1326 - opis odcinka

Żanecie jest przykro, że z powodu Cieślika popsuły się jej stosunki z Moniką. Maria próbuje wybadać, co synowa naprawdę sądzi o Damianie. Gdy ta zaczyna o tym mówić, nieoczekiwanie zjawia się Monika. Chce wyjść, kiedy spostrzega Żanetę, lecz Ziębowa zatrzymuje ją. Żaneta próbuje wyjaśnić sytuację, lecz Monika, prawiąc złośliwości, nie daje jej dojść do słowa. Maria staje w obronie synowej. Stara się przekonać córkę, żeby dała Żanecie szansę wyjaśnić sytuację. Monika wpada we wściekłość. Uważa, że zna prawdę i jest rozgoryczona, że rodzice nie dostrzegają podłości Żanety. Damian odwiedza Żanetę w biurze. Ta prosi go, żeby nie utrudniał jej życia. Wyjaśnia, że bardzo kocha swoich teściów a Monika jest dla niej jak siostra i nie chce, żeby coś się między nimi popsuło. Damian pyta ją, czy miałby jakieś szanse gdyby nie sprawa z Moniką. Jest szczęśliwy, kiedy Żaneta daje mu odpowiedź twierdzącą. Rozradowany daje jej całusa w policzek i wychodzi z biura. Zaraz potem wpada do jadłodajni i wypija setkę wódki. Następnie na cały głos oznajmia wszem i wobec, że kocha córkę Ziębów. Włodek pyta go, którą córkę ma na myśli.

Zuza dostaje, dla siebie i swojego chłopaka, wejściówki na koncert. Gosia dzwoni do Kamila i prosi go o sprawdzenie jej artykułu, który dotyczy kwestii medycznych. Kamil mówi przyjaciółce, żeby przesłała mu artykuł na maila. Młody Hoffer spotyka się ze swoim profesorem. Prosi go, żeby dopuścił go do egzaminu. Mężczyzna tłumaczy, że nie może tego zrobić, ponieważ Kamil opuścił zbyt dużo zajęć w klinice. Chłopak wyjaśnia, że miał poważne problemy osobiste. Nie chce jednak powiedzieć, co się konkretnie stało. Profesor oznajmia, że w tej sytuacji będzie musiał powtarzać rok. Po południu Gosia zjawia się u Kamila z artykułem. Tłumaczy, że była w pobliżu i postanowiła przynieść mu go osobiście. Chłopak wyznaje jej, że nie został dopuszczony do egzaminu Gosia uważa, że Kamil zbyt łatwo odpuścił. Młody Hoffer obiecuje, że jeszcze powalczy. Kiedy Zuza wraca z pracy, Kamil okłamuje ją, że sprawy na uczelni załatwił pozytywnie. Wyznaje też, że nie czuje się najlepiej i nie ma nastroju, żeby iść dzisiaj na koncert. Zuza jest zaskoczona. Kiedy dowiaduje się, że u Kamila była Gosia nie kryje złości i oznajmia, że pójdzie na koncert z Martą.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.